5 tipov na najlepší darček na Vianoce

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 07.10.2019
5
5 tipov na najlepší darček na Vianoce

Vianočné obdobie už klope na dvere a Vy už určite viete, čo nás všetkých aj tento rok čaká - zdobenie krásneho stromčeka, príprava slávnostnej večere na štedrý deň či obdarovávanie svojich blízkych darčekmi, ktoré im isto vyčarujú úsmev na tvári. Pred týmito príjemnými aktivitami nás však čaká ešte jedna, pre niekoho možno menej príjemná ,,povinnosť", a to hľadanie najlepšieho a originálneho darčeka pre muža, priateľa, frajera, ženu, priateľku, deti či rodičov. 

Radi Vám s touto veľmi dôležitou úlohou v nasledujúcich riadkoch pomôžeme. Ponúkame Vám zopár tipov a rád na to, ako vyberať vianočný darček a aké sú tie najlepšie a najoriginálnejšie darčeky na Vianoce. Poďme sa teda spoločne vrhnúť na vec.

Ako vybrať najlepší darček na Vianoce?

Vybrať najlepší vianočný darček, ktorý je na jednej strane originálny a na druhej strane dokáže vyčarovať úsmev na tvári milovaného človeka, vôbec nie je jednoduché. Mali by sme klásť veľký dôraz na prieskum už v priebehu roka pred príchodom najkrajších dní roku. Stretávate sa často s ľuďmi, na ktorých Vám záleží? Ak áno, pozorne ich počúvajte, aby Vám neunikol ani jeden nápad. Ľudia radi rozprávajú o tom, čo si želajú, po čom túžia alebo čo by chceli skúsiť. Možno ani netušíte, ako sa taká jednoduchá vec, ako počúvať ľudí, dá pretaviť do výberu toho najlepšieho darčeka, na ktorý obdarovaní nikdy nezabudnú. 

Predvianočné obdobie je pre veľké množstvo ľudí nesmierne stresujúce, keďže všade v okolí je zhon za rýchlym nákupom darčekov. Ideálne je však nenechávať si nákup na poslednú chvíľu, čím sa ušetríte od stresu, nervov a zostane Vám viec času a možno aj zopár eur. 

stres z vianočných nákupov

Ako teda vybrať najlepší darček na Vianoce pre chlapa, ženu, priateľa, priateľku, mamu, otca či deti?

 1. vytvorte si zoznam - zoznam je výborným spôsobom, ako si spísať nápady a myšlienky, ktoré Vám neskôr môžu pomôcť pri samotnom výbere originálneho vianočného darčeka. Výhodou je aj to, že takto aj ten najlepší nápad nikdy nezabudnete. Odporúčame Vám spísať si aj maximálne sumy, ktoré ste ochotní investovať do vianočných darčekov. 
 2. začnite čo najskôr - malá rada od nás, ak je to možné, nezačínajte nakupovať až v decembri, keďže v tomto období začína pravé nefalšované vianočné šialenstvo. Začnite v novembri alebo v októbri a ušetrite si v decembri čas na plánovanie najkrajších sviatkov roku. 
 3. nakupujte online - určite to poznáte, preplnené mestá a nákupné centrá Vám môžu pri výbere najlepšieho originálneho darčeka na Vianoce poriadne zhoršiť náladu. Dostanete sa do stresu a budete nervózni, čo sa môže odraziť aj na rýchlom nepremyslenom nákupe, ktorý budete neskôr ľutovať. Internetové obchody sú skvelým spôsobom, ako nakúpiť ten najlepší darček pre každého priamo z pohodlia domova. V našom e-shope Vám vieme napríklad dodať tovar do 20.12.2019 (piatok). 
 4. buďte kreatívni - okrem samotného nákupu je dôležité dbať aj na Vašu fantáziu a kreativitu. K originalite vianočného darčeka napomáha aj to, akým spôsobom ho zabalíte. Neváhajte striedať baliace spôsoby a odlíšte svoje darčeky od ostatných. Takýmto spôsobom dosiahnete ten najlepšídarček pre muža, ženu, dieťa, priateľa či priateľku. Krásnym spôsobom sa dajú zabaliť zberateľské Funko POP figúrky alebo hry na PlayStation 4 a Xbox One.

najlepší darček na vianoce

5. Herná konzola, smartfón alebo počítač

Elektronika v dnešnej modernej dobe poteší takmer každého, nakoľko sa dostávame do bodu, kedy sa bez nej takmer vôbec nezaobídeme. Práca, škola alebo iné povinnosti nás mnohokrát nútia kupovať moderné zariadenia, a to často i proti našej vôli. Avšak na druhej strane, kto nevyužil aspoň raz moderné technológie aj na zábavu a oddych? Najlepším darčekom pre muža, deti, priateľku či priateľa môže byť aj herná konzola, t. j. PlayStation 4, Xbox One alebo Nintendo Switch, smartfón alebo počítač

Tieto moderné zariadenia v dnešnej dobe slúžia aj na vykonávanie povinností, odosielanie správ či vypracovávanie projektov. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť ani na naše záľuby, voľný čas a oddych, čím sa môžeme zbaviť stresu a napätia. Doprajte ten najlepší darček na Vianoce svojmu blízkemu, ktorý môže vyššie uvedené zariadenia využiť napríklad na pozeranie filmov, najlepších seriálov či hranie len tých najnovších TOP hier na PS4, Xbox One a Nintendo Switch.

najlepší darček na vianoce počítač

4. Zážitok ako darček pre chlapa, ženu aj deti

Niekedy je nutné v tejto materialistickej dobe aj úplne vypnúť. Najkrajšie sviatky v roku, ktorými rozhodne Vianoce sú, ponúkajú príležitosť dokonale zrelaxovať a oddýchnuť si. Ak hľadáte originálny a zároveň ten najlepší darček pre muža, ženu, frajera, priateľku alebo dieťa, tak zážitkový poukaz im môže vyčarovať dokonalý úsmev na tvári.

Najväčšou výhodou tohto druhu vianočného darčeka je to, že spomienky a radosť z neho budú pretrvávať navždy. Zážitky ostávajú v našej pamäti a priraďujeme si ich k ľuďom, ktorí nám ich prinášajú. Uvidíte, ako Vás za zážitok vo wellnesse, vo vzduchu, na horách či v exotickej krajine bude Vaša drahá osôbka milovať. V mnohých prípadoch si dokonca obdarovaný môže vybrať termín, resp. dátum využitia darčekovej zážitkovej poukážky. Myslíme, že minimálne originálny darček sme pre Vás našli.

zážitok najlepší darček na vianoce

3. Najlepší darček na Vianoce môže byť aj kniha

Možno pre niektorých nudná a zdĺhavá záležitosť, no pre iných to môže byť ten najkrajší darček, aký môžu dostať. Knihy prinášajú podobne ako hry na PlayStation 4 a Xbox One úľavu od stresu a únik z každodenných problémov, ktorým človek musí čeliť. Ak je Vaša drahá polovička alebo iný blízky vášnivým čitateľom alebo čitateľkou, tak kniha je na Vianoce určite výborný darček. Nemusí ísť iba o klasické bežné knihy, ale vybrať si môžete aj z rôznych zberateľských a krásne graficky spracovaných kníh, ktoré po prečítaní môžu vkusne dopĺňať zberateľskú poličku muža, ženy aj dieťaťa. 

Je kniha tým najlepším darčekom pod stromček pre Vašu milovanú osôbku? Bude to detektívka, autobiografia, román, sci-fi či fantasy kniha? Myslíme, že Vy si s výberom hravo poradíte. 

kniha - najlepší vianočný darček

2. Originálny darček pre každého - Funko POP figúrky

Poznáte horlivého zberateľa? Videli ste mu/jej iskričky v očiach pri tom, ako rozpráva o svojich bohatých zbierkach zberateľských predmetov? Alebo iba hľadáte originálny darček na Vianoce pre fanúšika Marvel a DC komiksov, filmov, seriálov, umelcov, osobností či hier? Funko POP zberateľské figúrky predstavujú ten najlepší originálny darček naozaj pre každého. Jedná sa o figúrky s výškou približne 10 cm, ktoré môžu skvele dozdobovať Vašu poličku alebo stolík. 

Tieto figúrky sú vyrobené z vinylu a dokonca mnohé z nich majú hlavu na pružine, ktorá akoby tancuje pri dotyku. V našom e-shope si môžete vybrať z originálnych Funko POP figúrok, ktoré môžu byť najlepším darčekom pre muža, priateľa, ženu, priateľku aj deti. 

funko pop figúrky ako vianočný darček

1. Najlepší darček na Vianoce - TOP hry na PS4 a Xbox One

Ak máte doma konzolu PlayStation 4 alebo Xbox One a k tomu veľkého milovníka najlepších hier, tak si myslíme, že sme pre Vás našli ten najlepší vianočný darček. Konzolové hry dokážu nielen zabaviť, ale aj naučiť kohokoľvek cudzie jazyky. Ide teda aj o veľmi praktický darček, ktorý sa môže do budúcna len vyplatiť. Najväčšími milovníkmi TOP hier na PS4 a Xbox One sú najmä muži a deti, ale nájde sa aj veľké množstvo žien, ktoré hrám nevedia povedať nie. 

Ak ste pevne rozhodnutí, je nesmierne dôležité vybrať len tú najlepšiu hru, ktorá bude Vašu milovanú osobu baviť. Má Vaša blízka osoba rada dobrodružstvo, akciu, šport alebo rýchle autá alebo by ju radšej potešil obrovský otvorený svet, plnenie úloh, vylepšovanie postavy či boj za spravodlivosť proti nepriateľom? Tak či onak, určite si vyberiete správne, keďže len Vy poznáte Vášho hráča alebo hráčku najlepšie. V našom e-shope si môžete vybrať len z tých najlepších hier na konzoly PlayStation 4 a Xbox One, ktoré sa rozdeľujú do rôznych žánrov:

 • akčné
 • dobrodružné
 • akčno-dobrodružné (akčné adventúry)
 • závodné
 • RPG hry
 • bojové a vojnové hry
 • strieľačky
 • športové hry

Vyššie uvedené žánre sú tie najpopulárnejšie a obsahujú mega hry, ktoré hráča zabavia na dlhé hodiny. Okrem toho si môžete vybrať aj tie najlepšie hry pre deti, z ktorých by sme vyzdvihli hlavne hry:

 • FIFA 20
 • NHL 20
 • Forza Horizon 4
 • Just Dance 2019/2020
 • MediEvil
 • Marvel's Spider-Man

najlepšídarček pre deti na Vianoce

Z nášho zoznamu najnovších a najlepších hier na konzoly PS4 a Xbox One si určite vyberiete. Prajeme Vám príjemné vyberanie. 

Aký je najlepší darček na Vianoce?

Najlepší darček na Vianoce je taký, pri ktorom si budete na 100% istí, že je ten správny. Musíte vyberať nielen rozumom, ale aj srdcom. Samozrejme, netreba zabúdať ani na rozumný rozpočet a využiteľnosť darčeka. 

Želáme Vám pevné nervy pri nákupoch a správnom rozhodovaní a ak ste sa rozhodli, že sú tým najlepším darčekom pre muža, deti aj ženu TOP hry na PS4 a Xbox One alebo zberateľské Funko POP figúrky, tak by sme Vás srdečne chceli pozvať do nášho e-shopu, v ktorom určite vyberiete ten správny produkt. 

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?