5 tipov na originálny darček pre ženu, frajerku a priateľku na Vianoce

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 11.10.2019
5
5 tipov na originálny darček pre ženu, frajerku a priateľku na Vianoce

Milí páni! My to poznáme tiež! Už dlho premýšľate nad tým, čo by mohlo potešiť Vašu priateľku či manželku pod vianočným stromčekom? Originálny darček pre ženu, frajerku a priateľku na Vianoce sa hľadá veľmi ťažko, a preto ak si už dlhé hodiny či dni lámete hlavu nad tým, čo kúpiť priateľke, frajerke, manželke či inej žene a stále na nič neprichádzate, ste na správnom mieste!

V nasledujúcich riadkoch Vám totižto poskytneme len tie najlepšie tipy na darčeky pre ženy, manželky či priateľky, ktoré rozžiaria úsmev na tvári Vašich drahých polovičiek!

Vybrať si môžete z 5 TOP tipov, z ktorých si určite vyberiete ten správny pre svoju milovanú!smiley

1. Originálne zberateľské Funko POP! figúrky - najlepší darček pre ženu, frajerku a priateľku na Vianoce

Funko POP! figúrky sa stali obrovským celosvetovým fenoménom, ktorému podľahlo už veľké množstvo ľudí po celom svete. Snáď každý si zamiluje originálne postavičky s veľkými hlavami, ktoré sú buď pevne pripevnené k telu alebo umiestnené na pružine, a teda hlava akoby tancuje.

Tieto unikátne zberateľské figúrky sú vyrobené z vinylu a výška klasickej figúrky predstavuje 10 cm. Existujú však aj mnohé exkluzívne figúrky, ktoré môžu merať viac, prípadne sú vyrobené zo špeciálneho materiálu alebo svietia v tme.

Prečo sú Funko POP! figúrky také populárne? Je to z toho dôvodu, že každý si spomedzi nich nájde tú svoju! A preto nie sú vhodné len ako darček pre ženu, manželku, mamu či priateľku, ale taktiež pre deti, chlapa, muža, priateľa, frajera či rodičov.

POP! figúrky zobrazujú najznámejšie postavy z tých najlepších seriálov, postavy, ktoré poznáš z televíznej obrazovky alebo z filmového plátna, známe osobnosti z hudobnej scény a taktiež, napríklad, anglickú kráľovskú rodinu či iné známe osobnosti.

Určite sa mrkni do našej ponuky Funko POP! zberateľských figúrok, v ktorej nájdeš aj najznámejších hrdinov z komiksového sveta Marvel a mnoho iných zaujímavých postavičiek.

Veríme, že si z našej zberateľskej ponuky vyberieš a rozžiariš úsmev na tvári Tvojej ženy!smiley

Funko POP! zberateľské figúrky ako originálny darček na Vianoce pre ženu, frajerku a priateľku

2. Najlepšie hry na konzoly PS4 a Xbox One - TOP darček na Vianoce pre ženu, frajerku a priateľku

Možno by si neveril, no svoju polovičku môžeš potešiť aj jednou z najlepších hier na súčasné konzoly PlayStation 4 (PS4) a Xbox One. Ak si myslíš, že videohry nie sú pre ženy, tak nám dovoľ, aby sme Ťa vyviedli z omylu! Čudoval by si sa, koľko aktívnych hráčok sa nielen vo svete, ale aj na Slovensku a Česku nájde. Každá z nich sa nevie dočkať vydania najnovšej TOP hry či už na PS4 alebo Xbox One.

Tak, ako aj pre chlapa, tak aj pre ženu predstavuje hranie konzolových hier skvelú formu odreagovania sa od bežných povinností a únik z každodenného života. Stačí iba vybrať tú správnu hru, ktorá poslúži ako skvelý darček pre ženu, priateľku či frajerku na Vianoce. Ak máte doma konzolu PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro, prípadne Xbox One, Xbox One S či Xbox One X, nie je čo riešiť! Ideálnym darčekom je rozhodne jedna z TOP súčasných hier.

Ak však žena, ktorú sa chystáš na Vianoce obdarovať, nemá doma hore uvedené konzoly, možno je na čase pouvažovať nad výhodnou kúpou konzoly PlayStation 4 alebo Xbox One.

Forza Horizon 4 - najlepšia závodná hra na Xbox One ako darček pre ženu, frajerku alebo priateľku na Vianoce 2019

Aké mega hry na PS4 alebo Xbox One Ti pre Tvoju milovanú osôbku na Vianoce odporúčame?

  • Just Dance 2019 a Just Dance 2020 - väčšina žien miluje modernú hudbu a tanec, čo tak svojej žienke preto dopriať zábavný pohybový zážitok s najlepšou hudobno-tanečnou hrou Just Dance 2019, ktorej nástupcom je nová hra Just Dance 2020? - tieto hry sa líšia iba zoznamom najznámejších pesničiek, na ktoré si môžeš aj Ty so svojou drahou polovičkou zatancovať (hra je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov); všetko, čo potrebuješ, je konzola PS4 alebo Xbox One, kompatibilnú aplikáciu, smartfón, prípadne Xbox Kinect
  • Forza Horizon 4 - má ráda Tvoja žena rýchle autá a hry? Určite jej dopraj perfektný zážitok s TOP závodnou hrou na Xbox One - Forza Horizon 4! Uvidíš sám, ako ju bude baviť jazdiť na jej vysnívanom aute po krásne graficky spracovanom otvorenom svete Veľkej Británie.

Ak Ťa najlepšie hry na PS4 a Xbox One zaujali ako darček na Vianoce 2019 pre Tvoju ženu, frajerku alebo priateľku, tak Ti určite odporúčame pozrieť sa do nášho e-shopu!smiley Ak si však chceš dopriať najlepší zážitok z herných noviniek aj Ty, určite Ti odporúčame pozrieť sa na naše výhodné balíčky hier.

Just Dance 2019 - TOP hra na PS4 a Xbox One ako darček pre ženu, frajerku alebo priateľku na Vianoce 2019

3. Wellness relaxačný pobyt - originálny darček pre ženu, frajerku a priateľku na Vianoce

Vieš si predstaviť, čo iné lepšie utkveje v pamäti ako skvelý relaxačný zážitok, pri ktorom človek úplne vypne a zregeneruje? Niekedy je lepším darčekom práve zážitok ako hmotný dar, z ktorého sa človek teší len krátkodobo. Zážitok však v spomienkach zostáva veľmi dlho a ešte dlhšie, keď je príjemný a v prítomnosti milovanej osôbky.

Dopraj nielen svojej žene, ale aj sebe romantický wellness pobyt, ktorý vám prinesie chvíľky pohody, uvoľnenia a oddychu. Utečte spolu z uponáhľaného sveta a vychutnajte si oázu pokoja a harmónie!

Zvážiť však možno aj kombináciu hmotných a nehmotných darčekov. Ak Tvoja žena, manželka, priateľka či frajerka potrebuje oddych a odreagovanie, určite jej padne vhod relaxačný pobyt v kombinácii s tými najlepšími hrami na PS4 a Xbox One, pri ktorých určite vypne od každodenných problémov!

Ak je však Tvoja drahá horlivou fanúšičkou filmov, seriálov či známych spevákov, dopraj jej k wellness pobytu maličkosť v podobe Funko POP! zberateľskej figúrky, ktorá jej navždy bude pripomínať jej obľúbenú postavu!smiley

Originálny darček pre ženu, frajerku alebo priateľku na Vianoce - wellness pobyt - hory

4. Večera, na ktorú nezabudne

Dopraj svojej polovičke večeru, na ktorú nikdy nezabudne! Zajednaj jej jednu z najlepších reštaurácií v okolí a dopraj jej unikátny gastronomický zážitok, na ktorý bude ešte dlho spomínať! Akú kuchyňu má najradšej? Taliansku, francúzsku či ázijskú alebo si pochutnáva radšej na poriadnom chilli con carne? Je to úplne jedno, hlavné je, že sa bude cítiť dobre a že po odchode z reštaurácie nebude hladná!smiley

Vyberaj však veľmi originálne miesto, kde nielen špičkovo navaria, ale kde je aj úžasná atmosféra s príjemným personálom. Raz do roka si Tvoja polovička zaslúži aj drahšiu reštauráciu, z ktorej bude odchádzať ako najšťastnejšia žena na svete.

Možno by bolo vhodné pouvažovať aj nad veľmi unikátnymi a originálnymi miestami, kde sa môžete ako pár navečerať.

Romantická večera ako darček na Vianoce pre ženu, frajerku alebo priateľku by mala byť jednou, na ktorú nikdy nezabudne! A Ty môžeš byť ten, ktorý sa o to postará už tieto Vianoce (2019)!smiley

Originálny darček na Vianoce pre ženu, frajerku a priateľku - romantická večera

5. Adrenalínový zážitok alebo pobyt na horách

Má ráda Tvoja žena v živote adrenalín? Čo tak jej ho trošku dopriať aj na tohtoročné Vianoce? Ženy sa často tvária veľmi sebavedomo, no uvidíš, či sa bude tváriť sebavedomo aj z takého zoskoku z padáka. Bungee-jumping, paragliding či let rogalom alebo zážitkový pobyt vo vysokej nadmorskej výške? Otázka je, či je Tvoja žena, frajerka alebo priateľka dobrodružným typom!

Takýto zážitok môžete okoreniť aj v originálnej reštaurácii, ktorá je položená vysoko v horách! Užívajte si spolu krásne zimné alebo letné scenérie, ktoré sa vám navždy vryjú do pamäte!

Uvidíš, ako sa Tvoja partnerka zatvári, keď si rozbalí unikátny darček v podobe darčekovej poukážky! Adrenalínový zážitok alebo pobyt na horách je jednoznačne skvelým originálnym darčekom pre akúkoľvek ženu, frajerku alebo priateľku, ktorá sa nebojí výziev a dobrodružstva!smiley

Originálny darček na Vianoce pre ženu, frajerku a priateľku - adrenalínový zážitok

Aký je najlepší originálny darček pre ženu, frajerku alebo priateľku na Vianoce?

Aký je ten najlepší darček na tohtoročné Vianoce pre Tvoju partnerku? Najlepšie bude, keď ju budeš po celý rok pozorne počúvať. Iba takto zistíš, po čom najviac túži, čo by chcela vyskúšať alebo jednoducho, čo ju láka a čo by jej urobilo tú najväčšiu radosť na svete.

Buď pozorný a sleduj ju! Ak budeš túto zásadu dodržiavať, myslíme, že ten najlepší originálny darček na Vianoce pre ženu budeš vedieť vybrať!

Najlepší originálny darček na Vianoce pre ženu, frajerku a priateľku

Prajeme Ti príjemne strávené vianočné sviatky v kruhu Tvojich najmilovanejších!heart

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?