Aký darček kúpiť na Mikuláša pre deti, priateľa a priateľku? TOP originálne tipy

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 23.10.2019
5
Aký darček kúpiť na Mikuláša pre deti, priateľa a priateľku? TOP originálne tipy

Obdobie zimy každoročne ,,trápi" naše peňaženky. December je mesiacom, ktorý je nesmierne bohatý na darčeky a prekvapenia našich najbližších milovaných. Každoročné obdarúvanie začína na prelome 5. a 6. decembra, a to dňom sv. Mikuláša. Určite už aj vy tuho uvažujete nad najlepším darčekom pre deti, priateľa, priateľku, frajera, frajerku, mamu, otca, brata, sestru či iné blízke milované osoby na Mikuláša.

Ušetrite si decembrové naháňačky, preplnené mestá, nákupné centrá a obchody už vopred! Buďte o krok vpred tým, že kúpite darček na Mikuláša už teraz!

Čo tak sa odlíšiť od darčekov, ktoré dáva na Mikuláša každý? Sladkosti, cukríky a iné dobroty, samozrejme, k šiestemu decembru patria, avšak práve vy môžete byť originálnejší a odlišní od všetkých ostatných.

Aký darček kúpiť na Mikuláša? Na túto otázku Vám radi odpovieme v nasledujúcich riadkoch!smiley

Aký darček kúpiť na Mikuláša pre deti, priateľa a priateľku? TOP originálne tipy

Aký darček kúpiť na Mikuláša pre deti?

Potešenie detského srdca je to, k čomu krásny typický sviatok sv. Mikuláša smeruje. Deti sa každoročne na tento deň, respektíve ráno nesmierne tešia! Stačí si vyčistiť čižmičky, byť po celý rok dobrý a poslušný a zrazu sa v čižmičkách ráno na okne objavia sladké dobroty, na ktorých si malá ratolesť zgustne.

Uvažovali ste však nad originálnejším spôsobom obdarovania, ktorým sa odlíšite od iných, a zároveň rozžiarite úsmev na tvári dieťaťa ešte viac? Ak áno, tak Vám prinášame tie najlepšie originálne tipy na darčeky na Mikuláša pre deti!smiley

TOP 1 Najlepšia hra na PS4 a Xbox One - najlepší darček na Mikuláša pre deti

Máte vo svojej domácnosti hernú konzolu PlayStation 4, PlayStation 4 Slim alebo PS4 Pro, prípadne sa vy alebo vaše malé ratolesti zabávajú na TOP herných konzolách od spoločnosti Microsoft - Xbox One, Xbox One S alebo Xbox One X? Tak či onak, máme pre vás jedno perfektné riešenie!

Ak máte doma malého hráča, vedzte, že nič ho nepoteší viac ako hra na PS4 alebo Xbox One. Ak ste im počas roka nedali ani náznakom vedieť, že by mohli dostať konzolovú hru, o to lepšie! Málokto do vyčistenej a vyleštenej čižmičky dáva hry.

Je však potrebné vyriešiť ešte jednu otázku, a to aký herný žáner môže baviť vaše dieťa najviac. Má rádo preteky, zvuk rýchlych áut alebo ho bavia športy či RPG hry, v ktorých si môže zahrať za rôzne postavičky? Stačí si odpovedať na tieto otázky a ,,dilema" je vyriešená!

Je však potrebné dbať pri výbere TOP hry na konzoly PS4 a Xbox One aj na vek dieťaťa. Nie všetky hry sú určené pre malé, respektíve menšie deti. Niektoré populárne nové hry sú určené pre deti vo veku od 16 rokov. Vo všeobecnosti však môžeme povedať to, ak hra neobsahuje vulgárne, drastické, sexuálne alebo brutálne scény, užiť si ju môžu aj deti.

Aké hry sú však najlepšie pre deti ako darček na Mikuláša?

Výber je pomerne veľký a vo veľkej miere záleží na žánrových preferenciách.

Základné členenie TOP herných žánrov je:

Ide o najpopulárnejšie herné žánre, ktoré si našli milióny fanúšikov po celom svete.

Čo kúpiť na Mikuláša pre deti?

  • Náš TIP 1 pre milovníka zábavných a dobrodružných hier: MediEvil - nová zábavná animovaná hra nielen pre deti, ktorá patrí medzi najlepšie hry roku 2019 na konzolu PlayStation 4 (PS4, PS4 Slim a PS4 Pro); prináša humorný príbeh kostlivca menom Sir Daniel Fortesque, ktorý musí zachrániť kráľovstvo Gallomere; túto hernú novinku si môžete zakúpiť s českými titulkami v našom e-shope na konzolu PS4 za TOP cenu
  • Náš TIP 2 pre každého, kto má rád rýchle autá a hry, preteky a skvelé závodenie: Forza Horizon 4 je najlepšia a najpopulárnejšia závodná hra na konzolu Xbox One (Xbox One, Xbox One S a Xbox One X); hra prináša luxusné grafické spracovanie, viac ako 450 rýchlych áut, šíry farebný otvorený svet Veľkej Británie, možnosť užiť si krásu 4 ročných období a príbehovú líniu; v našom e-shope si ju môžete zakúpiť v krabicovej verzii na Xbox One s českými titulkami
  • Náš TIP 3 pre milovníka futbalu: FIFA 19 a FIFA 20 sú momentálne dve najnovšie TOP hry z najlepšej futbalovej série FIFA; hráč sa môže tešiť na realistické zápasy, výborné animácie, najväčšie hviezdy slávnych veľkoklubov či pouličný futbal v móde Volta; obe hry si môžete zakúpiť v našom e-shope na PS4 a Xbox One v českej verzii
  • Náš TIP 4 pre milovníka najlepšieho hokeja: NHL 20 je momentálne najlepšia nová hokejová hra, ktorá prináša výrazné vylepšenia a zmeny oproti predošlým titulom zo známej hernej série NHL; hráč sa môže tešiť na nové animácie, komentátorov, novinky v hokeji pod holým nebom či unikátne strely a animácie hviezdnych hráčov zámorskej profesionálnej ligy NHL; hra je dostupná u nás v e-shope na PS4 a Xbox One v českej verzii
  • Náš TIP 5 pre milovníka tanca a pohybu: Just Dance 2019 a Just Dance 2020 sú najlepšie najnovšie hudobno-tanečné hry na konzoly PS4 a Xbox One; princípom týchto hier je snaha pripodobniť svoje tanečné pohyby tanečníkom na obrazovke; hra je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov, a teda zatancovať si v rytme najlepších hudobných noviniek môžete aj so svojou malou ratolesťou; každá z týchto hier obsahuje iné populárne pesničky najznámejších hudobných interpretov; tieto hry máme pre vás pripravené v e-shope na PS4 a Xbox One

Vybrali ste si jednu hru z našich tipov? Radi by sme Vás pozvali do nášho e-shopu, kde si o týchto najlepších hrách pre deti môžete prečítať viac.

MediEvil 2019 (PS4) nová hra - TOP darček na Mikuláša pre deti

TOP 2 krásne zberateľské Funko POP! figúrky

Počuli ste už o rozkošných zberateľských figúrkach s veľkými hlavami s názvom Funko POP! figúrky, ktorých popularita stále rastie? Ak nie, tak vám ich radi predstavíme! Ide o figúrky vyrobené z vinylu, ktoré dosahujú približne 10 cm. Tieto figúrky znázorňujú najobľúbenejšie postavy z filmov, seriálov, hier a prípadne najpopulárnejšie osobnosti nielen z hudobného sveta, ale aj z histórie.

Ak hľadáte originálny darček na Mikuláša pre deti, tak Funko POP! zberateľské figúrky ním rozhodne môžu byť!

Má vaše dieťa obľúbenú filmovú, seriálovú alebo hernú postavu? Ak áno, tak ho zberateľský darček určite poteší!

Rozžiarte úsmev na tvári vašej ratolesti našou ponukou najpopulárnejších Funko POP! zberateľských figúrok!smiley

Funko POP Star Wars Chewbacca - zberateľská Funko POP! figúrka ako originálny darček na Mikuláša

TOP 3 lístok do kina

Originálnym darčekom na Mikuláša pre deti môže byť lístok do kina na rozprávky alebo animované filmy, na ktoré sa tešia alebo ktoré by ich mohli potešiť. Na jeseň a v predvianočnom období zvyčajne vychádzajú parádne filmy, o ktoré je záujem, aj vzhľadom na to, že sa blíži obdobie sviatkov a voľných chvíľ a rodiny majú viac času dopriať si kultúrny zážitok v kine.

Výborným darčekom na Mikuláša nielen pre deti môže byť lístok do kina, ktorý môže byť skombinovaný, napríklad, aj so zberateľskou Funko POP! figúrkou! Predstavte si, keď sa váš malý miláčik ráno zobudí a vo vyčistenej čižmičke si nájde zberateľskú pop figúrku z filmu, na ktorý sa teší, a zároveň aj lístok do kina na daný film.

Momentálnou horúcou očakávanou novinkou je film Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker (Hviezdne vojny Epizóda IX: Vzostup Skywalkera), ktorý má na Slovensku predpremiéru už 18. decembra 2019. K tomuto filmu sa ako správnemu fanúšikovi hodí zberateľská Funko POP! Star Wars figúrka obľúbených hrdinov Hviezdnych vojen!smiley

Hviezdne vojny: Vzostup Skywalkera - Kylo Ren a Rei

Aký darček kúpiť na Mikuláša pre priateľa a priateľku?

Našim najdrahším a najmilovanejším chceme vždy ukázať, ako ich máme radi. Skvelým obdobím, kedy tak urobiť, je jednoznačne Mikuláš. Deň sv. Mikuláša nie je dňom, kedy sú obdarovávané iba deti. Darček zaručene poteší aj dospelých a ukáže im, že je tu niekto, kto na nich myslí vždy.

Čo kúpiť priateľke alebo priateľovi na Mikuláša? Čo by ho mohlo potešiť? Na prvý pohľad zložité otázky, no my vám ukážeme, že ich môžete obdarovať veľmi originálnym spôsobom!smiley

TOP 1 - tipy, ktoré sme popísali vyššie - najlepší darček na Mikuláša pre priateľa a priateľku

Vyššie sme popísali najlepšie originálne tipy na darček pre deti na Mikuláša. Tieto tipy sa však nepochybne dajú aplikovať aj na priateľa alebo priateľku, a preto ich rozhodne odporúčame.

Radi by sme vás preto odkázali vyššie k jednotlivým bodom, ktoré sme bližšie popísali.smiley

TOP 2 - návšteva dobrej kaviarne - originálny darček na Mikuláša pre priateľa a priateľku

Deň svätého Mikuláša prináša do našich domovov perfektnú atmosféru, a ak je sneh, tak aj chuť vyraziť si niekam von. Okrem toho je potrebné sa zahriať počas chladných zimných dní aj horúcim nápojom. Čo tak vziať priateľa alebo priateľku na prechádzku chladnou zimnou krajinkou a následne sa zahriať v kaviarni pri šálke horúcej chutnej čokolády, čaju alebo punču.

Nik vám už nezoberie krásne spomienky, mikulášsku zimnú atmosféru a pocit pohody blížiacich sa Vianoc!

Nezabudni však okrem toho obdarovať svoju milovanú osôbku aj nejakou tou kvalitnou maškrtkou (v zime organizmus potrebuje viac sladkého).

Návšteva dobrej kaviarne ako originálny darček na Mikuláša pre priateľa a priateľku

TOP 3 - romantická večera

Kto by odmietol romantickú večeru v reštaurácii s príjemným prostredím a mikulášskou atmosférou? Množstvo kvalitných reštaurácií si dáva na atmosfére krásnych sviatkov záležať! Potešiť nielen vás, ale aj vášho partnera môžu príjemnou hudbou a mikulášskym či vianočným prestieraním.

Ak sa k nádhernej atmosfére pridá chutná večera, milý personál a pohár sektu, tohtoročný mikulášsky deň môže byť nezabudnuteľný!

Romantická večera ako originálny darček na Mikuláša pre priateľa a priateľku

Náš TIP na najlepší darček na Mikuláša

Ako vybrať najlepší darček na Mikuláša pre deti, priateľku alebo priateľa? Pre každého funguje niečo iné. Zaručeným spôsobom, ako potešiť svoju milovanú osôbku, je pozorne ju počúvať počas celého roka. Pamätáte si, čo si želá? Tá konverzácia, ktorá bola o jej prianiach a o tom, čo by ju potešilo najviac? Vaša milovaná osôbka bude mať ten najkrajší úsmev na tvári, keď si uvedomí, že ste jej urobili radosť na Mikuláša s niečím, po čom túžila.smiley

Prajeme krásneho Mikuláša a správny výber najlepších originálnych darčekov na Mikuláša!smiley

Čo kúpiť na Mikuláša pre deti, priateľa a priateľku? Najlepší originálny darček na Mikuláša

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?