Assassin's Creed: Odyssey CZ

Assassin's Creed: Odyssey CZ PS4 zlacnené
Nie je skladom
49,99 €
34,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ (hra v ENG, titulky a manuál v CZ/manuál v SK)

OBAL HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

enlightenedPOSLEDNÉ KUSY NA SKLADEenlightened

 

Poznáš jednu z najlepších sérií hier Assassin's Creed? Vývojári z dielne Ubisoft tentoraz prišli s prostredím antického Grécka. Assassin's Creed: Odyssey patrí medzi najnovšie hry, ktoré nájdeš na hernom trhu. Túto hru si zahráš aj na konzole PlayStation 4 a Xbox One.

Preži nevšedné dobrodružstvo dvoch súrodencov - Alexia a Kassandry, ktorí sa vzoprú svojmu osudu. Táto akčná hra z prostredia starovekého Grécka Ti ukáže obrovský otvorený svet (open-world), v ktorom môžeš okrem základných misií plniť aj vedľajšie úlohy.

Ak máš rád mega hry, ktoré nie sú nudné, tak v novej hre od spoločnosti Ubisoft si môžeš vyskúšať exploration mód (mód objavovania), ktorý je založený na tom, že sa Ti misie nezobrazujú na mape. Teda fanúšikov si nájde Odyssey aj medzi náročnými hráčmi, ktorí hľadajú nové výzvy. Skvelá hrateľnosť, pútavý príbeh či krásne antické prostredie, aj tieto faktory prispeli k tomu, že hra Assassin's Creed: Odyssey je zaraďovaná medzi TOP nové hry na PS4 a Xbox One

assassin's creed odyssey gif

Recenzie

Čo sa týka hodnotení na Googli, tak AC: Odyssey sa môže pochváliť 93% úspešnosťou. Hráčom sa najviac páčia tieto prvky:

  • zaujímavý antický príbeh
  • výborná grafika
  • hrateľnosť
  • open-world
  • veľká mapa
  • zvukové prepracovanie

Ako si na tom ty so sériou Assassin's Creed? Mal/a si možnosť zahrať si niektorý z titulov tejto série? Čo vravíš na Odyssey? Potešíme sa každému hodnoteniu, ktoré nám v komentári necháš.

Ak Ťa táto hra zaujala, určite si ju pridaj do svojho profilu alebo si o nej prečítaj viac.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?