Assassin's Creed: Odyssey - komplexná recenzia

Kategória: Recenzia | Publikované: 22.10.2019
5
Assassin's Creed: Odyssey - komplexná recenzia

Assassin's Creed: Odyssey je jedna z najnovších najlepších RPG hier na konzoly PlayStation 4 a Xbox One. Ak máš rád(a) TOP akčné RPG hry, tak sa Ti táto hra z prostredia antického Grécka určite bude páčiť. Zahraj si za jedného zo súrodencov - Alexios alebo Kassandra - a putuj po šírom a krásne graficky spracovanom otvorenom svete antického prostredia. Do kategórie mega nové hry môžeme najnovšiu hru zo série Assassin's Creed rozhodne zaradiť.

Pripravili sme si pre Teba komplexnú recenziu hry Assassin's Creed: Odyssey, v ktorej sme zostavili názory kritikov a hráčov z najdôležitejších portálov, či už zahraničných alebo domácich. Pevne veríme, že Ti naša komplexná recenzia podá hodnoverný obraz o tejto TOP hre pre jedného hráča.

Základné informácie o hre Assassin's Creed: Odyssey:

Assassin's Creed: Odyssey (PS4) - ako hru hodnotí portál Metacritic.com?

Portál Metacritic.com patrí medzi tie najvýznamnejšie a najkritickejšie čo sa týka herných recenzií. Na týchto recenziách sa podieľa obrovské množstvo kritikov a užívateľov, a teda ide o relevantnú vzorku, na základe ktorej si môžeš vytvoriť vlastný obraz. Ako si RPG hra Assassin's Creed: Odyssey počínala na tomto portáli na konzole PS4

Na recenzii sa zúčastnilo 86 kritikov, ktorí hodnotia túto hru veľmi pozitívne, čo na druhej strane nepotvrdzuje hodnotenie užívateľov. V drvivej väčšine prípadov hodnotia kritici najlepšie hry oveľa prívetivejšie ako samotní hráči. 

Assassin's creed odyssey recenzia metacritic ps4

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/assassins-creed-odyssey

Ako si počína TOP akčná RPG hra na Xbox One? - Metacritic.com

Poďme sa pozrieť na to, ako ohodnotili jednu z najlepších akčných RPG hier Assassin's Creed: Odyssey kritici a užívatelia na konzole Xbox One. 34 kritikov a 536 užívateľov vyjadrilo svoj názor, s ktorým sa môžeš, ale nemusíš stotožniť. U kritikov táto nová hra na konzole Xbox One ,,vyhráva" oveľa viac ako v prípade konzoly PS4. 

Vo všeobecnosti na hernom portáli Metacritic.com táto hra získala veľmi priaznivé hodnotenia. 

Assassin's creed odyssey recenzia metacritic xbox one

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/assassins-creed-odyssey

Assassin's Creed: Odyssey - recenzia IGN.com

Portál IGN.com jednoducho nemôžeme vynechať. Jedná sa o ďalší renomovaný zahraničný portál hodnotiaci nielen najlepšie hry na PS4 a Xbox One. Výhodou tohto portálu je aj to, že ku každej hre pridajú aj svoj záverečný verdikt, ktorý Ti samozrejme voľne preložíme do slovenčiny. 

assassin's creed odyssey recenzia ign

https://www.ign.com/articles/2018/10/01/assassins-creed-odyssey-review

Ako môžeš vidieť, celkové hodnotenie portálu IGN.com k mega akčnej RPG hre Assassin's Creed: Odyssey je 9,2/10. Titul ,,Amazing" už nikto tejto hre nezoberie. hodnotiacich si táto hra zo série Assassin's Creed získala hlavne otvoreným svetom antického Grécka, ktorý vytvára najlepšiu hru zo série. Assassin's Creed: Odyssey rozhodne stojí za to.

assassin's creed odyssey recenzia ign verdikt

Prinášame Ti voľný preklad verdiktu k TOP hre na PS4 a Xbox One Assassin's Creed: Odyssey:

Assassin's Creed: Odyssey je úchvatná hra, ktorá sa môže popýšiť najmä tvorbou sveta, prostredím a pútavou hrateľnosťou, pričom občas prináša aj problémy. Aj po ukončení hlavnej príbehovej línie sa k tejto hre budem chcieť vrátiť, a to vďaka neuveriteľnému pretvoreniu antického Grécka a vynikajúcim celkovým systémom, čo spolu vytvára hru, ktorá sa ťažko dá poraziť. Aj keď hra nie je dokonalá a má svoje badateľné nedostatky, stanovuje nový štandard pre hry zo série Assassin's Creed a prináša debatu o tom, ktorá hra je najlepšou RPG hrou s otvoreným svetom všetkých čias. 

Assassin's Creed: Odyssey - recenzia Gamespot.com

Herný portál Gamespot.com nie je primárne zameraný na herné recenzie, avšak nájdeš na ňom tie najzaujímavejšie a najnovšie informácie z herného sveta. No na druhej strane prináša aj hodnotenia a názory nielen samotného portálu, ale aj jeho užívateľov. Ako si RPG hra Assassin's Creed: Odyssey na PS4 a Xbox One počínala na tomto portáli?

Užívatelia dali tejto hre výbornú známku. Doposiaľ sa vyjadrilo 236 užívateľov. Toto číslo sa, samozrejme, môže meniť. 

assassin's creed odyssey recenzia gamespot

https://www.gamespot.com/assassins-creed-odyssey/reviews/

assassin's creed odyssey recenzia gamespot com

https://www.gamespot.com/reviews/assassins-creed-odyssey-review-glory-of-sparta/1900-6416999/

Herný portál Gamespot.com sa k TOP RPG hre Assassin's Creed: Odyssey na PS4 a Xbox One vyjadril konkrétnymi bodmi.

  • yes masívny otvorený svet na objavovanie s veľkým množstvom scenérií a prekvapení, ktoré môžu byť odhalené
  • yes Staré Grécko je neuveriteľne detailne prepracované a plné života
  • yes skvelá príbehová línia s možnosťou ovplyvňovania deja v spojení so zábavnými a zaujímavými protagonistami
  • yes nezabudnuteľné príbehové misie a vedľajšie úlohy, ktoré demonštrujú rôznorodosť postáv a komplexné témy tej doby

 

  • no pomalé tempo, ktoré môže v niektorých prípadoch spôsobiť, že už zdĺhavá kampaň bude nudná
  • no frakčná hrateľnosť je sklamaním a pôsobí nedomyslene v rámci základných herných mechaník

Čo hovorí Sector.sk?

Sector.sk je herným portálom, ktorý prináša recenzie a zaujímavosti zo sveta hier. Nevyhol sa ani jednej z najlepších nových akčných RPG hier Assassin's Creed: Odyssey na konzoly PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S a Xbox One X. Výborné hodnotenie. Čo na to hovoríš?

Sector.sk zdôrazňuje krásny masívny otvorený svet, RPG prvky, rôznorodosť prostredia či rôzne konce príbehu na základe rozhodnutí hráča. 

assassin's creed odyssey recenzia sector

https://www.sector.sk/recenzia/31962/assassin-s-creed-odyssey.htm

Assassin's Creed: Odyssey recenzia - Heureka (PS4)

Heureka je portál porovnávajúci rozličné obchody a produkty. Na tomto portáli nájdete aj našu stránku a okrem toho sa môžete tešiť aj na recenzie samotných užívateľov, ktorí už mali tú česť s danou hrou. Ako je na tom mega akčná RPG hra Assassin's Creed: Odyssey na konzole PlayStation 4?

assassin's creed odyssey ps4 recenzia heureka

https://hry-na-playstation-4.heureka.sk/assassins-creed-odyssey/

Drvivá väčšina užívateľov si myslí, že si táto RPG hra zaslúži plných 5 hviezdičiek. Vo výsledku to dáva hodnotenie 98%. Ak si hráčom na konzole Xbox One, tak sa taktiež môžeš tešiť z hodnotenia RPG hry Assassin's Creed: Odyssey aj na portáli Heureka.sk.

Assassin's Creed: Odyssey recenzia - Heureka (Xbox One)

Samotná TOP RPG hra získala hodnotenie 95% na konzole Xbox One, čo je perfektné hodnotenie. Veď posúď sám/sama.

assassin's creed odyssey recenzia xbox one heureka

https://hry-na-xbox-one.heureka.sk/assassins-creed-odyssey/recenze/#section

Nová hra Assassin's Creed: Odyssey patrí medzi najlepšie akčné RPG hry na PS4 a Xbox One na hernom trhu. Ak sa Ti páči a recenzie Ťa presvedčili, neváhaj si dopriať skvelý herný zážitok z nášho e-shopu, kde Ti túto hru ponúkame s českými titulkami.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?