Call of Duty: Modern Warfare + Call of Duty: WWII

Call of Duty: Modern Warfare + Call of Duty: WWII PS4
Nie je skladom
99,99 €
69,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Call of Duty: Modern Warfare

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: EN

Call of Duty: Modern Warfare je názov najnovšej TOP hry z populárnej hernej série Call of Duty. Vývojári z dielne Infinity Ward si pre Teba prichystali návrat do čias jednej z najlepších Call of Duty hier, a to Call of Duty 4: Modern Warfare. 

Call of Duty: Modern Warfare prichádza na konzoly PS4 a Xbox one v špičkovom grafickom prevedení a s pútavou single-player kampaňou. Tešiť sa môžeš na napínavý príbeh, v ktorom sa budeš musieť dokonca i morálne rozhodovať. Morálne rozhodnutia prinášajú do hernej novinky Call of Duty: Modern Warfare nový nádych a nutnosť uvažovania. Morálne rozhodnutia majú totižto veľký vplyv na Tvoje výsledné hodnotenie alebo skóre po splnení misie. 

Ak hľadáš najlepšie nové akčné hry na PS4, PS4 Slim a PS4 Pro, tak Ťa táto herná novinka nepochybne poteší. Zabudnúť nemôžeme ani na historický moment v podobe možnosti hrania proti iným hráčom na rôznych platformách súčasne, čím bude režim hry pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer) ešte zaujímavejší a populárnejší.

Najnovšia TOP hra zo série Call of Duty na PS4 a Xbox One prináša:

  • TOP grafiku
  • nové zbrane
  • nočné videnie
  • nové perky a killstreaky
  • prepojenosť single-player kampane s online hraním

Neváhaj si objednať jednu z najlepších akčných hier roku 2019 už dnes!

Call of Duty: WWII

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: EN-AR

Vojnová hra Call of Duty: WWII patrí medzi to najlepšie, čo si môžeš z hernej série Call of Duty zahrať. Táto TOP hra na konzolu PS4 Ti prináša možnosť ponoriť sa do krutých čias druhej svetovej vojny, kedy sa bojovalo o hoý život. Táto mega hra Ťa zavedie napínavou vojnovou kampaňou v koži vojaka menom Ronald Daniels. Dôležitým pilierom single-player kampane je jedna z najslávnejších vojenských operácií druhej svetovej vojny - operácia Overlord (deň D/Vylodenie v Normandii).

V tejto bojovej hre na konzolu PlayStation 4 už končí automatická regenerácia života, a preto si rany budeš musieť zahojiť lekárničkami, ktoré si musíš zohnať po bojisku alebo od svojich kolegov vojakov.

Ponor sa do sveta TOP akčnej hry Call of Duty: WWII a uži si realistické grafické spracovanie tuhých bojov druhej svetovej vojny už dnes. Hra Ti ponúka aj zábavný režim hry pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer), v ktorom sa môžeš stať buď súčasťou spojeneckej armády (allies) alebo členom armády spojencov nacistického Nemecka (axis).

Objednaj si tento výhodný balíček najlepších hier z legendárnej série Call of Duty na konzolu PS4, PS4 Slim a PS4 Pro a ušetri nejaké to euro, ktoré môžeš využiť aj na ďalší nákup herných noviniek a mega hier na konzoly PS4 a Xbox One.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?