Call of Duty: Modern Warfare - komplexná recenzia

Kategória: Recenzia | Publikované: 25.11.2019
5
Call of Duty: Modern Warfare - komplexná recenzia

Dokáže Ťa dostať do varu napínavá akcia a veľmi dynamická hrateľnosť? Nedokážeš odolať skvelým emotívnym príbehom, ktoré v Tebe rezonujú ešte veľmi dlhý čas? Ak áno, tak Ťa určite poteší najlepšia nová strieľačka roku 2019 - Call of Duty: Modern Warfare na herné konzoly PS4, Xbox One a PC. 

Ak ešte nie si na 100% presvedčený/á či táto strieľačka pre jedného a aj dvoch a viacerých hráčov je tou správnou hrou, s ktorou by si mal(a) stráviť svoj drahocenný čas počas Tvojich voľných chvíľ, tak je pre Teba naša komplexná recenzia ako stvorená. Ponúkame Ti najrelevantnejšie recenzie, hodnotenia a kritiky nielen z domácich, ale i zo zahraničných zdrojov v oblasti herných recenzií. 

Základné informácie o hre Call of Duty: Modern Warfare:

Call of Duty: Modern Warfare (PS4) - ako hru hodnotí portál Metacritic.com?

Portál metacritic.com, ktorý sa zaoberá nielen recenziami najlepších a nových hier, patrí medzi tie najkritickejšie, takže o relevantnosti hodnotenia jeho kritikov niet pochýb. Na hodnotení novej mega strieľačky Call of Duty: Modern Warfare sa podieľalo 72 kritikov, ktorí na hernej konzole PS4 tejto hre udelili hodnotenie 81/100

Čo hovoríš na hodnotenie portálu metacritic.com na novú strieľačku Call of Duty: Modern Warfare na PS4? 

call of duty modern warfare recenzia ps4 metacritic

https://www.metacritic.com/game/playstation-4/call-of-duty-modern-warfare

Ako si počína TOP strieľačka na Xbox One? - Metacritic.com

Chalani a baby z portálu metacritic.com si posvietili na horúcu hernú novinku Call of Duty: Modern Warfare aj na konzolu Xbox One. Hodnotenie je, na počudovanie, totožné ako v prípade hernej konzoly PlayStation 4. 

Na ktorej konzole by si si zahral(a) najlepšiu strieľačku roku 2019 - Call of Duty: Modern Warfare? 

call of duty modern warfare recenzia xbox one metacritic

https://www.metacritic.com/game/xbox-one/call-of-duty-modern-warfare

Call of Duty: Modern Warfare - recenzia IGN.com

Na poli zahraničných recenzentov predstavuje portál IGN.com ďalšieho veľkého hráča, ktorého hodnotenia jednoducho nesmú chýbať ani v našej komplexnej recenzii. Tento portál si posvietil na novú strieľačku z dielne Infinity Ward a dal jej hodnotenie 8/10

Hra Call of Duty: Modern Warfare na PS4 a Xbox One si vyslúžila hodnotenie ,,Úžasná" najmä kvôli rôznorodým módom a skvelému prepracovaniu hrateľnosti zbraní. Podséria Modern Warfare má teda vykročené k sľubnej budúcnosti.

call of duty modern warfare recenzia ign

https://www.ign.com/articles/2019/11/01/call-of-duty-modern-warfare-review

call of duty modern warfare recenzia ign verdikt

Voľný preklad verdiktu:

Ak by sme to mali zhrnúť, najsilnejšou stránkou novej strieľačky Call of Duty: Modern Warfare na herné konzoly PS4 a Xbox One je práve single-player kampaň. Vzhľadom na jej veľmi dobre prepracované misie si hráč môže dokonale vyskúšať a otestovať jednotlivé zbrane. Okrem toho misie prinášajú zaujímavé mechaniky, ktoré by jednoducho inde nefungovali. Najlepšie momenty kampane prichádzajú vďaka tajuplnej povahe tejto vojny v príbehu a zahŕňajú silné chvíle, ktoré sú vo všeobecnosti veľmi podarené. Režim pre dvoch a viacerých hráčov si na druhej strane zachováva svoju vyšpičkovanú prácu so zbraňami a prináša hráčovi ohromnú mieru možností ich prispôsobovania, avšak na tom príliš nezáleží, keďže základné mapy po vydaní hry sú sklamaním. Avšak nový nádherný mód Realism, obšírny Ground War a rýchly a nemilosrdný Gunfight pomáhajú k zmiešaniu rôznych prvkov, pričom výsledkom je veľmi dobrý efekt. 

Call of Duty: Modern Warfare - recenzia Gamespot.com

Gamespot.com patrí medzi uznávaný zahraničný herný portál, ktorý prináša okrem recenzií a hodnotení kritikov a hráčov aj novinky zo sveta hier. Tento portál sa pozrel na zúbok aj novej TOP strieľačke Call of Duty: Modern Warfare, ktorá je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov na PS4, Xbox One a PC

Priemerné hodnotenie hráčov je 7,1, čo nie je rozhodne zlý výsledok, keďže hodnotenia hráčov sú často založené na emóciách a dojmoch z celej hry. Kritici sa zameriavajú na objektívnejšie posúdenie rôznych prvkov hrateľnosti a príbehu. Určite si o tejto najnovšej strieľačke z dielne Infinity Ward urobíš uspokojivý obraz aj Ty.

call of duty modern warfare recenzia gamespot

https://www.gamespot.com/call-of-duty-modern-warfare/reviews/

Zaujíma Ťa, čo hovoria na akčnú hru Call of Duty: Modern Warfare na PS4 a Xbox One kritici? Pozri nižšie!

call of duty modern warfare recenzia gamespot

https://www.gamespot.com/call-of-duty-modern-warfare/reviews/

  • yes Misie v kampani sú veľmi rôznorodé, pričom narazíš nielen na masívne prestrelky, ale aj neuveriteľne obsahovo obšírne a dôkladne navrhnuté operácie, v ktorých je najdominantnejšou postavou kapitán Price.
  • yes Každú z hlavných postáv si môžeš obľúbiť, pričom Ti ponúkajú bližšie objasnenie pozadia a príbehu misií.
  • yes Mód Realism je dokonalým vyvážením Core a Hardcore a otestuje Tvoje zručnosti s oveľa dlhším reakčným časom na elimináciu súpera.  
  • yes Gunfight a NVG sú osviežujúcimi dodatkami do multiplayer režimu.

 

  • no Samotný príbeh otvára veľmi zložité otázky, no nedokáže ich ďalej rozviesť v prospech bezpečnej hry v závere. 
  • no Hranie za Farah väčšinou odľahčí jej traumu.
  • no Zahrnutie bieleho fosforu v režime pre dvoch a viacerých hráčov sa protiví všetkému, na čom je kampaň postavená. 
  • no Spec Ops je nezmyselne náročné a neodmeňuje hráča za skúšanie nových stratégií.

Čo hovorí Sector.sk?

Slovenský herný portál, ktorý sa taktiež zameriava okrem iného aj na publikovanie herných recenzií, samozrejme, nezabudol ani na najlepšiu strieľačku pre dvoch a viacerých hráčov na PS4 a Xbox One roku 2019 - Call of Duty: Modern Warfare. Táto herná novinka si vyslúžila hodnotenie 8/10, čo je veľmi slušný výsledok. Čo povieš?

call of duty modern warfare sector sk recenzia

https://www.sector.sk/recenzia/36307/call-of-duty-modern-warfare.htm

Call of Duty: Modern Warfare recenzia - Heureka (PS4)

Našu komplexnú recenziu ukončíme ďalším významným domácim portálom heureka.sk, na ktorom užívatelia môžu hodnotiť nielen najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. Ako si strieľačka Call of Duty: Modern Warfare viedla u užívateľov na konzole PS4? Priemer hodnotení je 86%, čo je opäť slušné číslo.

call of duty modern warfare recenzia ps4 heureka

https://hry-na-playstation-4.heureka.sk/call-of-duty-modern-warfare/recenze/#section

Call of Duty: Modern Warfare recenzia - Heureka (Xbox One)

Hráči exkluzivitu tejto novej hry potvrdili aj svojím hodnotením na konzolu Xbox One. Hodnotenie predstavuje 93%, čo je viac ako výborné číslo. Hodnotenia sa doposiaľ zúčastnilo len 8 ľudí, avšak iba jeden z nich hre nedal 5 hviezdičiek. Parádne hodnotenie!

call of duty modern warfare recenzia xbox one heureka

https://hry-na-xbox-one.heureka.sk/call-of-duty-modern-warfare/recenze/#section

Ak už dlhšie ,,lovíš" novú strieľačku Call of Duty: Modern Warfare na herné konzoly PS4, Xbox One alebo PC a doteraz si sa nevedel(a) rozhodnúť, či je dobrý nápad kúpiť si túto hru, pevne veríme, že po tejto komplexnej recenzii v tom budeš mať už úplne jasno.

Mega novú strieľačku Call of Duty: Modern Warfare si môžeš zakúpiť aj v našom e-shope, a to:

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?