Call of Duty: Modern Warfare + MediEvil CZ

Call of Duty: Modern Warfare + MediEvil CZ
Nie je skladom
99,99 €
78,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Call of Duty: Modern Warfare

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: EN

Máš chuť na kvalitnú novú TOP hru na konzolu PS4? Ak áno, tak by sme Ti radi predstavili fenomenálnu hernú novinku Call of Duty: Modern Warfare. Najnovšia hra zo série Call of Duty si dáva za cieľ byť tým najlepším, čo kedy vzišlo z tejto série.

Ide o prepracovanie pôvodnej mega obľúbenej hry Call of Duty 4: Modern Warfare. Pamätáš si ešte na známu postavu menom kapitán Price? Ak aj nie, tak s ním budeš mať v tejto novej hre tú česť. Ak máš konzolu PlayStation 4, tak Ti akčná hra Call of Duty: Modern Warfare, ktorá sa zaraďuje medzi najočakávanejšie a najlepšie hry roku 2019, spríjemní Tvoje voľnočasové chvíľky. 

Čo Ti vývojári z dielne Infinity Ward servírujú tentokrát?

  • perfektné grafické spracovanie
  • zaujímavú a napínavú single-player kampaň, ktorá prináša aj morálne rozhodnutia
  • špičkový režim hry pre dvoch a viacerých hráčov, ktorý prináša aj možnosť hrania proti hráčom na iných platformách (cross-play)
  • nové zbrane, perky a killstreaky
  • mnoho iného

TOP akčná hra Call of Duty: Modern Warfare čaká na konzole PlayStation 4 iba na Teba!

MediEvil

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: CZ

Hľadáš najlepšiu zábavnú hru, ktorú by si si mohol(a) zahrať na konzole PS4, PS4 Slim a PS4 Pro? Ak áno, tak si na správnom mieste, pretože by sme Ti radi predstavili jednu z najlepších hier roku 2019 MediEvil.

Akčná adventúra MediEvil je novým prepracovaním pôvodnej populárnej hry na konzolu PlayStation z roku 1998. Táto animovaná hra je určená nielen pre deti, ale aj pre dospelých, ktorí si chcú užiť zábavný príbeh, skvelú hrateľnosť a humorné postavy

Bude hra MediEvil patriť medzi najlepšie zábavné hry roku 2019 na konzolu PS4? Rozhodnutie necháme na Teba. Čo však vieme je to, že si môžeš užiť skvelý zábavný príbeh, v ktorom sa staneš kostlivcom menom Sir Daniel Fortesque. Tento kedysi udatný a chrabrý rytier a ochranca kráľovstva Gallowmare si myslel, že aspoň v hrobe bude mať pokoj. Avšak 100 rokov po svojej smrti naruší jeho pokojný odpočinok bosorák Zarok, ktorý ohrozuje jeho kraj. Podarí sa tomuto kostlivcovi zachrániť kráľovstvo Gallowmere?

Neváhaj si zahrať novú TOP zábavnú hru na PS4, ktorá je vhodná aj pre deti, s CZ titulkami už dnes!

Objednaj si toto mega výhodné kombo už dnes a hraj tieto super hry už zajtra! Popúonáhľaj sa, lebo nikdy nevieš, či Ťa niekto nepredbehne a nekúpi posledný balíček.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?