Call of Duty: WWII + God of War CZ

Call of Duty: WWII + God of War CZ PS4
Nie je skladom
89,99 €
49,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Call of Duty: WWII

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: FR

Jedna z najlepších strieľačiek na konzolu PS4 Call of Duty: WWII Ťa prenesie do čias druhej svetovej vojny a Tvoja kampaň začína práve v deň D, teda deň známy aj ako Vylodenie v Normandii. Budeš hrať za vojaka menom Ronald Daniels, ktorý bojuje za stranu Spojencov, a na fronte si život môžeš dopĺňať už iba lekárničkou. Áno, čítaš správne! Automatická regenerácia života je v TOP hre Call of Duty: WWII na PS4 preč! Ty ako Ronald Daniels v boji proti Nemcom teda budeš musieť byť veľmi opatrní!

Dôležité je tiež spomenúť, že jeden z najnovších dielov série Call of Duty obsahuje, samozrejme, aj hru pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer), a teda zabaviť sa môžeš aj s Tvojimi kamošmi. Vyber si, či chceš v tejto mega hre stáť na strane Allies alebo Axis.

Prenes sa do čias krutej druhej svetovej vojny a bojuj proti nacistom v jednej z najlepších hier na PlayStation 4! 

God of War

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Mega exkluzívna hra na PS4 z roku 2018 Ti prináša krásny príbeh boha vojny Krata, ktorý putuje spolu so svojím synom Atreom severskou krajinou, aby splnil posledné prianie svojej zosnulej ženy Faye, a to rozsypať jej popol z najvyššie položeného miesta v Nórsku. V tejto TOP hre na PS4 Ťa čaká dlhá cesta plná nórskej mytológie v spojení s krutým severským prostredím plným protivníkov.

Jedna z najlepších hier súčasnosti na PS4 je optimalizovaná aj na konzolu PS4 Pro, na ktorej pocítiš ešte úchvatnejší grafický zážitok ako na PS4 alebo PS4 Slim. Každopádne, tešiť sa môžeš na parádnu hrateľnosť, výborné grafické spracovanie, pútavý príbeh a originálnu tematiku nórskej mytológie, a to v CZ jazyku, respektíve s českými titulkami.

 

Tento výhodný balíček najlepších hier na PS4 čaká len na Teba! Neváhaj si zakúpiť tieto skvelo hodnotené hry, pretože zapnúť si ich môžeš na svojom PS4 už zajtra!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?