Call of Duty: WWII + PS Plus SK (12 mesiacov)

call of duty WWII + PS Plus SK PS4
Nie je skladom
99,99 €
64,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Pri platbe cez PayPal Ti PS Plus kód zašleme obratom. V prípade, že si si zvolil platbu na dobierku, kód aj hru Ti zašleme v balíčku. Pri zvolení spôsobu platby PREVODOM na bankový účet Ti po pripísaní celkovej sumy na náš bankový účet odošleme aktivačný kód na e-mailovú adresu a zvyšné produkty budeme expedovať spôsobom dopravy, ktorý si si zvolil.

Ak si stihneš objednať tento produkt do 16:00 Slovenskou poštou, doma ho môžeš mať už nasledujúci pracovný deň. 

UPOZORNENIE pre PS Plus:

  • na aktiváciu tohto produktu je nutné mať slovenský PSN účet (PlayStation Network účet zaregistrovaný na Slovenskú republiku)
  • kód je možné aktivovať v časti Redeem Codes, ktorú nájdeš v PlayStation Store

Call of Duty: WWII

JAZYK HRY Call of Duty: WWII: EN

OBAL HRY Call of Duty: WWII: FR

Call of Duty: WWII patrí medzi najlepšie akčné hry nielen na PS4, ale aj na Xbox One. V tejto TOP hre na PS4 sa môžeš ponoriť do obdobia krutej druhej svetovej vojny, kedy bola každá minúta bojom o holý život. Užiť si môžeš aj jeden z najslávnejších dní druhej svetovej vojny, a to deň D alebo vylodenie v Normandii. V Normandii totižto prebiehala operácia Overlord, a práve tu začínaš svoju kampaň.

Stávaš sa vojakom menom Ronald Daniels, ktorý je súčasťou ofenzívy na nemecké vojská. Regenerovať život si budeš musieť pomocou lekárničky, ktorú si budeš musieť vypýtať od iných vojakov alebo ju budeš musieť nájsť na bojisku. Táto TOP bojová a vojnová hra na PS4 Ti ponúka aj možnosť bojovať proti nacistickým zombíkom.

Užiješ si aj hru pre dvoch a viacerých hráčov, teda online multiplayer, ktorý Ti ponúka možnosť bojovať proti iným hráčom za stranu Allies alebo Axis. Vhupni do boja už dnes v hre Call of Duty: WWII!

PS Plus na 12 mesiacov SK

Produkt PlayStation Plus členstvo 12 mesiacov SK predstavuje kód, bez ktorého si online nezahráš. Čo iné Ti služba PlayStation Plus umožňuje?

  • 2 x hra zdarma každý mesiac, čo činí 24 hier za rok
  • rôzne exkluzívne zľavy v PS Store
  • pri niektorých hrách máš prístup k testovacím beta verziám 
  • cloudové úložisko - až 100 GB
  • možnosť prizvať kamaráta do Tvojej obľúbenej TOP hry, a to ju ani nemusí vlastniť (stačí mať aktivované PS Plus)

Neváhaj si zaobstarať túto výhodnú kombináciu už dnes, pretože najlepší zážitok s hrou Call of Duty: WWII zažiješ v online hre pre dvoch a viacerých hráčov, ktorú Ti umožní práve PS Plus.

 

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?