Concrete Genie - najnovšia TOP akčno-dobrodružná hra na PS4

Kategória: Najnovšie top hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 28.10.2019
5
Concrete Genie - najnovšia TOP akčno-dobrodružná hra na PS4

Concrete Genie - hra nielen pre deti na PS4, v ktorej ožijú Tvoje kresby

Počul(a) si už o jednej z najnovších najlepších hier na konzolu PlayStation 4? Máš doma herné konzoly PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro? Ak áno, určite si zapni mega hru Concrete Genie, ktorá je exkluzívna práve na tieto TOP konzoly.

Ak si milovníkom alebo milovníčkou najlepších akčných a dobrodružných hier a nevieš sa ich nabažiť, tak práve pre Teba je herný žáner akčno-dobrodružných hier (akčné adventúry) tou správou voľbou! Ide o jeden z najpopulárnejších herných žánrov, z ktorého vzišli len tie najlepšie hry na konzoly PlayStation 4 (PS4) a Xbox One.

Čím sú akčné adventúry typické? Sú typické svojou dobrodružnou tematikou, ktorá je založená na riešení problémov, na ktoré hráč potrebuje aj štipku logického myslenia. Okrem toho Ťa tento populárny herný žáner zabaví aj svojimi akčnými prvkami, ktorých je v takýchto TOP hrách naozaj neúrekom.

Na čo sa môžeš tešiť v najlepších akčno-dobrodružných hrách na konzolu PS4 a Xbox One?

 • pútavý príbeh
 • mnohé postavy so zaujímavým charakterom
 • možnosť zbierania rozličných herných vecí do inventára
 • dialógy
 • nutnosť rýchleho prispôsobenia sa novým situáciám (rýchle reflexy a uvažovanie)
 • rôzne logické hádanky
 • akčná hrateľnosť

Vyššie uvedené charakteristické znaky sa môžu vzájomne dopĺňať, kombinovať, prípadne v niektorých akčno-dobrodružných hrách úplne absentujú. Každopádne, do žánru akčných adventúr spadá nespočetné množstvo mega hier, ktoré zožali veľký úspech na konzolách PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch, pričom každá akčno-dobrodružná hra je unikátna, či už z hľadiska hrateľnosti, príbehu, vykreslenia charakterov postáv či rôznych akčných unikátnych prvkov.

Poďme sa pozrieť na najnovšiu TOP akčno-dobrodružnú hru (akčnú adventúru) Concrete Genie, ktorá je exkluzívna na konzolu PS4. Čím Ťa ohúri a v čom je výnimočná? Určite čítaj ďalej!smiley

Concrete Genie - najnovšia TOP akčno-dobrodružná hra na PS4 (hra s CZ dabingom)

Concrete Genie (PS4) - najnovšia TOP akčno-dobrodružná hra s CZ dabingom

Mega akčná adventúra Concrete Genie prichádza exkluzívne na konzolu PlayStation 4 (PS4), čo znamená, že nikde inde si ju nezahráš. Za túto novú hru sú zodpovední vývojári z dielne PixelOpus, ktorá spadá pod SIE Worldwide Studios. Ako už iste vieš, všetky exkluzívne hry na PlayStation 4 sú známe svojou kvalitou a túto povesť určite nepokazí ani najnovšia hra Concrete Genie.

Priprav sa na krásne dobrodružstvo v režime hry pre jedného hráča (single-player), ktorý Ti prinesie pútavý príbeh a originálne spracovanie. Ocitáš sa v malom mestečku menom Denska. V tomto mestečku nežije veľmi veľa ľudí, keďže je viac-menej opustené a taktiež nie je najčistejšie. Mladý chlapec Ash, za ktorého budeš aj hrať, si veľmi rád kreslí do svojho zápisníka, ktorý mu skupina bitkárov ukradne.

Ba čo viac! Vytrhajú všetky stránky a roztrúsia ich po celom meste. Čo bude Tvojou hlavnou úlohou? Spolu s Ashom sa vydávaš na cestu mestom, počas ktorej budeš hľadať vytrhané stránky, keďže chceš pomôcť Ashovi dať dokopy zápisník.

Počas tejto úlohy nájdeš výnimočný magický štetec, ktorý oživuje Ashove kresby. Hlavným cieľom nášho hlavného hrdinu je poraziť skupinku násilníkov, ktorá mu zničila zápisník, a navrátiť život svojmu mestu.

Concrete Genie - najnovšia TOP hra pre deti na PS4 s CZ dabingom

Concrete Genie - najnovšia TOP animovaná hra s CZ dabingom na PS4

Nová hra Concrete Genie na PS4 si stihla získať mnohých fanúšikov, a to napriek tomu, že na hernom trhu je len necelý mesiac (od 8. októbra 2019). Poďme sa spoločne pozrieť na to, ako vyzerá TOP akčno-dobrodružná hra Concrete Genie z hrateľnej stránky a aký zážitok ponúka svojim priaznivcom!smiley

 • využitie ovládača Dualshock 4 (možnosť využitia pohybových ovládačov PlayStation Move)
 • pohybmi budeš kresliť rôzne krásne obrázky, ktoré neskôr ožijú (napríklad na stenu)
 • výber farby, ktorou budeš kresliť, ovplyvní osobnosť a vlastnosti oživenej kresby
 • riešenie hlavolamov, ktoré budeš musieť rozlúsknuť na základe jednotlivých obrázkov
 • postupné odomykanie nových miest
 • násilníci a bitkári sa budú snažiť Tvoje živé kresby zničiť, pričom môžu napadnúť aj Teba
 • svoje zničené kresby však môžeš ,,opraviť"

Tešiť sa v najlepšej animovanej akčno-dobrodružnej hre s CZ dabingom na konzolu PS4 môžeš na príbeh, ktorý Ťa zahreje pri srdci. Určite nájdeš kúsok súcitu s hrateľnou postavou menom Ash, ktorá sa snaží uniknúť zo svojich problémov práve kreslením a túlaním sa mestom Denska.

Ak by si si chcel(a) užiť inú novú TOP hru s CZ dabingom na konzolu PlayStation 4 (PS4), tak Ti jednoznačne odporúčame hru MediEvil CZ, ktorú si môžeš zakúpiť aj v našom e-shope.

Concrete Genie - najlepšia animovaná hra s CZ dabingom na PS4

Hra s dvoma módmi na PS VR alebo virtuálna realita na PS4 ožíva!

Čo je však hlavnou čerešničkou na torte pri novej akčno-dobrodružnej hre Concrete Genie na hernú konzolu PlayStation 4 (PS4)? Táto kreslená hra Ti ponúka možnosť zažiť krásne dobrodružstvo aj vo virtuálnej realite, pričom prichádza s dvoma módmi, v ktorých využiješ svoj PS VR set.

 1. VR Experience Mode - v tomto móde bude Tvojou úlohou pomáhať postavičke Genie, s ktorou musíš objaviť mystickú silu maľovaním, pričom budeš spoznávať spôsob, akým Tvoje kresby ožívajú, z inej perspektívy
 2. VR Free Paint Mode - odomkne sa až po úspešnom ukončení prvého módu pre virtuálnu realitu; v tomto móde bude naplno pracovať Tvoja kreatívna stránka, keďže Tvojou úlohou bude kresliť krásne obrázky pomocou pohybových ovládačov PlayStation Move.

Presvedčila Ťa zatiaľ najnovšia TOP akčno-dobrodružná hra Concrete Genie na PlayStation 4 (PS4), v ktorej si môžeš užiť aj pravý nefalšovaný CZ dabing? Hra Ti teda ponúka kompletnú CZ lokalizáciu, s ktorou sa rozhodne nudiť nebudeš, a preto je herná novinka Concrete Genie vhodná aj pre deti.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?