Darček pre chlapa na Vianoce - Funko POP figúrky alebo najlepšie hry

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 10.10.2019
5
Darček pre chlapa na Vianoce - Funko POP figúrky alebo najlepšie hry

Blížia sa najkrajšie sviatky roka, na ktoré už všetci netrpezlivo čakáme. Deti sa určite už tohto obdobia nemôžu dočkať, pretože si pod vianočným stromčekom nájdu krásne darčeky, po ktorých túžili. Okrem detí nemôžeme zabudnúť ani na mužské pokolenie, ktoré si taktiež zaslúži nejaký ten darček, ktorý ich poteší.

Aj Ty už hľadáš ten najlepší vianočný darček? Chceš sa odlíšiť od neoriginálnych darčekov, ktoré dáva na Vianoce každý - obyčajné ponožky a pyžamo? Ak áno, tak si na správnom mieste, pretože u nás nájdeš okrem najlepších hier na konzoly PlayStation 4 a Xbox One aj originálne zberateľské Funko POP figúrky, ktoré rozhodne potešia. 

Máš vo svojom okolí niekoho, kto je veľkým fanúšikom TOP najnovších hier na PS4 alebo Xbox One alebo je Tvoj blízky fanúšikom populárnych filmov, seriálov alebo osobností showbiznisu? Tak či onak, myslíme, že ten najkrajší, najlepší a najoriginálnejší darček pre muža a chlapa si určite u nás vyberieš. 

Najlepšie hry na PS4 a Xbox One - darček pre chlapa na Vianoce

Ak máš doma konzolu PlayStation 4 (PS4, PS4 Slim alebo PS4 Pro), prípadne Xbox One (Xbox One S, Xbox One X), a rozmýšľaš nad vhodným darčekom na tohtoročné Vianoce pre chlapa, tak by sme Ti radi podali pomocnú ruku pri výbere TOP hry na spomínané konzoly. Je dôležité veľmi dobre zvážiť, aký herný žáner bude zaručene obdarovaného baviť.

Najhorúcejšie herné novinky vo väčšine prípadov prichádzajú v rámci žánru akčných, dobrodružných, športových a závodných hier. Na trhu nájdeš aj nejaké tie zombie survival hry, ktoré otestujú schopnosť hráča prežiť v šírom otvorenom svete. Poďme sa spoločne pozrieť na tie najlepšie hry na PS4 a Xbox One, ktoré potešia srdce každého fanúšika konzolových hier. 

Veselé Vianoce 2019 - najlepšie hry na konzolu PS4 a Xbox One

God of War - najlepšia akčná bojová hra na konzolu PS4

Pre bojovníkov je pripravená jedna z najlepších hier všetkých čias, ktorá hráča zavedie do prepracovaného severského prostredia. TOP hra God of War od spoločnosti SIE Santa Monica Studio Ťa zavedie na epické dobrodružstvo bojovníka Krata a jeho syna Atrea. Obdarovaný sa môže tešiť na unikátny príbeh plný otcovskej lásky a starostlivosti. 

Úlohou našich dvoch hrdinov je splniť posledné prianie Faye - Kratovej ženy a Atreovej matky. Tešiť sa môže Tvoj chlap na:

 • fenomenálne grafické spracovanie
 • polootvorený svet
 • množstvo kreatúr a nepriateľov
 • výborný systém súbojov

O tom, že mega hra God of War na konzolu PS4 je jedna z najlepších hier všetkých čias, Ťa môže presvedčiť aj naša komplexná recenzia, v ktorej sme zhrnuli názory kritikov a hráčov najrenomovanejších herných portálov. Zkúpiť túto TOP bojovú hru na PS4 môžeš pre svojho chlapa u nás s českými titulkami, čo iba umocní skvelý dojem z príbehu a celkový herný zážitok. 

god of war

Marvel's Spider-Man - najlepšia Spider-Man hra na trhu na PS4

Jedným z najlepších darčekov pre chlapa na Vianoce môže byť aj TOP hra na PS4 - Marvel's Spider-Man. Ide o najnovšiu Spider-Man hru, ktorá poteší nielen fanúšikov komiksového hrdinu zo sveta Marvel. Spoločnosť Insomniac Games si pripravila pre všetkých milovníkov najlepších hier šíry otvorený svet mestskej štvrte Manhattan v New York City. Hráč sa môže v tejto hernej novinke tešiť aj na

 • výborný príbeh 
 • skvelú mechaniku vrhania pavučín
 • beh po budovách
 • cestovanie pomocou pavučín vo výšinách New Yorku
 • rôzne unikátne obleky Spider-Mana
 • perfektný a zábavný systém súbojov proti kriminálnikom a gangstrom New Yorku

Poznáš nejakého verného fanúšika Marvelu, ktorý je zároveň milovníkom najlepších exkluzívnych hier na konzolu PS4, PS4 Slim a PS4 Pro? Ak áno, tak myslíme, že nová hra Marvel's Spider-Man môže byť preňho tým najlepším darčekom nielen na Vianoce. Mimochodom, hra je vylepšená aj na výkonnú konzolu PS4 Pro, a teda dopriať si obdarovaný môže ešte lepší grafický zážitok. 

V našom e-shope Ti jednu z najlepších a najlepšie hodnotených hier súčasnosti na PS4 ponúkame s CZ titulkami. Neváhaj túto hru ako darček pre chlapa objednať už dnes a dopraj skvelý zážitok nielen jemu, ale aj sebe už zajtra.

marvel's spider-man ps4

Days Gone - TOP nová survival zombie hra na PS4

Myslíš si, že chlapa, pre ktorého hľadáš darček na Vianoce či inú príležitosť môže potešiť hra, v ktorej bude musieť čeliť neľútostným hordám zombíkov v šírom otvorenom svete? Ak áno, tak Ti s radosťou oznamujeme, že nová hra Days Gone na konzolu PlayStation 4 ho rozhodne poteší

Hráč sa stáva postavou menom Deacon St. John, ktorý sa premáva rôznorodým šírym otvoreným svetom na svojej epickej motorke, ktorú musí občas aj dotankovať. Táto TOP herná novinka na PS4 ponúka aj rôznorodé zbrane, meniace sa počasie či striedanie dňa a noci. Okrem toho sa obdarovaný bude musieť v hre Days Gone starať aj o svoje holé prežitie, a teda bude potrebovať nevyhnutné zdroje. Zaujímavosťou je aj foto mód a možnosť upravovania typickej motorky Deacona St. Johna. 

Je hra Days Gone tým najlepším darčekom pre chlapa na Vianoce? Na túto otázku si musíš zodpovedať Ty a pevne veríme, že sa rozhodneš správne. Zakúpiť môžeš túto TOP novú zombie hru na PS4 v našom e-shope s CZ titulkami

days gone ps4

Detroit: Become Human (PS4) - najlepší darček na Vianoce pre milovníka príbehov

Hľadáš najlepší darček pre chlapa na tohtoročné Vianoce a nevieš sa rozhodnúť, ktorý je ten správny? Myslíme si, že nová hra Detroit: Become Human môže byť tým správnym darom pre každého chlapa. Ak obdarovaný má rád zaujímavé unikátne príbehy, tematiku robotov a sci-fi sveta, tak jedna z najlepších príbehových hier Detroit: Become Human ho zaručene poteší. 

Tvoj blízky sa môže parádne odreagovať s touto TOP príbehovou hrou na konzolu PlayStation 4 (PS4) po ťažkom namáhavom dni. Hra je založená aj na dôležitých rozhodnutiach, ktoré musí hráč učiniť za troch naprogramovaných androidov, resp. robotov, ktorých mená sú Connor, Kara a Markus. Svojimi rozhodnutiami môže samotný hráč ovplyvňovať priebeh a výsledok deja. Zaujímavosťou tejto unikátnej exkluzívnej hry na PlayStation 4, PS4 Slim a PS4 Pro je to, že svoje rozhodnutia môže hráč i zmeniť

Samotná hra predala viac ako 2 milióny kópií, čo je obdivuhodné číslo a zaradila sa tak medzi najlepšie hry na trhu. Daruj svojmu chlapovi jednu z najlepších príbehových hier na PS4, ktorej nosnou témou je boj za oslobodenie androidov z nadvlády ľudí. Hru Detroit: Become Human môžeš zakúpiť u nás v e-shope s CZ titulkami a podarovať ju ako skvelý darček pre chlapa nielen na Vianoce.

detroit become human ps4

Forza Horizon 4 - najlepšia pretekárska hra pre chlapa na Xbox One

Má osoba, ktorej plánuješ darovať na Vianoce niečo pekné, doma konzolu Xbox One, Xbox One S alebo Xbox One X? Miluje chlap, ktorého máš v hladáčiku, rýchle autá a najlepšie závodné hry? Ak áno, tak Forza Horizon 4 môže byť tým najlepším darčekom.

Závodná hra Forza Horizon 4 patrí medzi najlepšie pretekárske hry všetkých čias. Hráča zavedie do krásne graficky prepracovaného otvoreného sveta plného napínavých pretekov, rôznorodého prostredia a rýchlych áut. Zaujímavosťou tejto TOP hernej novinky na Xbox One je aj to, že si v nej hráč môže užiť zaujímavý príbeh. Tvoj chlap sa môže tešiť aj na štyri ročné obdobia v otvorenom svete britských ostrovov.

A autá? Tie sú v hre Forza Horizon 4 úchvatné a vývojári si dali poriadne záležať na ich detailnom prevedení. Túto hru si môžeš objednať u nás s CZ titulkami. Nenechaj svojho chlapa hrať samého a pripoj sa k nemu, pretože závodná hra Forza Horizon 4 je vhodná aj pre dvoch a viacerých hráčov a tiež je skvelým darčekom aj pre deti.

forza horizon 4 xbox one

FIFA 20 - nová TOP futbalová hra na PS4 a Xbox One

Máš v rodine nejakého futbalistu alebo milovníka športu? Hľadáš ten najlepší darček na Vianoce pre chlapa, ktorý má rád futbal a hranie hier? Ak áno, tak najnovšia hra z hernej série FIFA - FIFA 20 - sa bude Tvojmu chlapovi určite páčiť. 

Novú futbalovú hru na PS4 a Xbox One FIFA 20 si užije rozhodne každý milovník futbalu, nakoľko prináša mnohé vylepšenia a novinky oproti predošlej mega futbalovej hre FIFA 19. Najväčšou dominantou hry FIFA 20 je mód, v ktorom si hráč môže užiť pouličný futbal, v ktorom si môže zvoliť nielen mužskú, ale aj ženskú postavu. Samozrejmosťou sú najlepšie futbalové kluby na svete ako FC Barcelona, Real Madrid, Juventus Turín či Pariž St. Germain.

Dopraj svojmu chlapovi najlepšiu futbalovú hru FIFA 20 na PS4 a Xbox One, s ktorou rozhodne parádne zrelaxuje!smiley Zakúpiť ju môžeš u nás v CZ verzii na Xbox One aj na PS4

fifa 20

NHL 20 - najnovšia hokejová hra zo série NHL

Hokej patrí medzi najpopulárnejšie športy sveta, o čom svedčí aj množstvo fanúšikov po celom svete. Perfektným darčekom na Vianoce pre chlapa môže byť aj najnovšia hokejová hra NHL 20 na konzoly PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S a Xbox One X. NHL 20 prináša najväčšie zmeny za posledné obdobie. Hráč sa teda môže tešiť na vylepšenú umelú inteligenciu brankárov, unikátne strely najväčších hviezd zámorskej NHL či nové animácie. 

Dopraj chlapovi, ktorého sa chystáš obdarovať, zážitok z hrania najlepšieho hokeja už dnes. Novú NHL hru môžeš ako darček pre chlapa na Vianoce, meniny či narodeniny zakúpiť u nás v CZ verzii na PS4 a Xbox One

nhl 20

Funko POP! figúrky - originálny darček pre chlapa nielen na Vianoce

Funko POP! figúrky sú obrovským celosvetovým fenoménom a ich popularita stále rastie a rastie. Počuješ o nich po prvýkrát? Nevadí! My Ti vysvetlíme, o čo ide! Jedná sa o figúrky, ktoré sú vyrobené z vinylu a ich výška je okolo 10 cm. To, čo ich robí výnimočnými, je ich veľká hlava, ktorá je neproporcionálna k veľkosti ich tela. Funko POP! figúrky teda vyzerajú komicky a veľmi milo a zdobia poličky mnohých ľudí po celom svete.

Tieto unikátne zberateľské postavičky zobrazujú rôzne postavy z filmov, seriálov, hier či dokonca skutočné osobnosti. Každý, kto je fanúšikom niečoho, si medzi nimi nájde minimálne jednu pre seba!

Funko POP! figúrky stelesňujú postavy zo známych filmov, ako napríklad:

 • Star Wars (Hviezdne vojny)
 • Avengers a iní hrdinovia od Marvelu
 • Batman a iní hrdinovia z DC komiksov
 • animované filmy ako Frozen, Toy Story, Príšerky s. r. o. či Leví kráľ

Poteš chlapa, ktorého chceš obdarovať, originálnym spôsobom v podobe zberateľských Funko POP! figúrok, ktoré budú vkusne zdobiť poličku každého!

Funko POP! figúrky sú skvelým originálnym darčekom nielen pre chlapa na Vianoce, a teda Ti ich rozhodne odporúčame. Veríme, že si aspoň jednu vyberieš aj z našej ponuky.

funko pop sk figurka jack sparrow

Najlepší darček pre chlapa na Vianoce?

Aký je najlepší darček pre chlapa na Vianoce? Najlepší je ten, o ktorom si presvedčený(á), že sa bude obdarovanému páčiť! Ak si vyberieš už akýkoľvek darček, jedno je isté, ak ho daruješ zo srdca, radosť z neho bude ešte o to väčšia!

Prajeme Ti príjemné rozhodovanie a chvíľky nakupovaním vianočných darčekov!smiley

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
super!!! konečne článok o darčekoch, ktoré by ma naozaj ako chlapa potešili :D
Ako to funguje?