Darček pre deti - najlepšie hry na PS4 a Xbox One

Kategória: Najlepšie originálne darčeky | Publikované: 30.09.2019
5
Darček pre deti - najlepšie hry na PS4 a Xbox One

Deti nám všetkým prinášajú radosť do života. Sú základom našej budúcnosti a prosperujúcej spoločnosti. Je prirodzené, že im chceme dopriať len to najlepšie a hľadáme neustále spôsoby, ako im vyčarovať úsmev na tvári. Nároky na deti v škole sa neustále zvyšujú, čo sa odráža následne aj na obrovskom strese, ktorý môže často viesť k rôznym zbytočným nepríjemnostiam. Našim deťom by sme mali dopriať aj čo najviac zábavy, aby si mohli oddýchnuť od veľkého tlaku, ktorému v škole denno-denne čelia.

Ak hľadáte ten najlepší TOP darček pre Vaše dieťa a už ste zúfalí z márneho vyberania, tak ste na správnom mieste. My Vám totižto ponúkame zoznam najlepších hier na konzoly PlayStation 4 a Xbox One, ktoré rozhodne Vaše deti potešia. 

Aké sú výhody TOP hier na PS4 a Xbox One pre deti?

Vo všeobecnosti sú videohry vnímané skôr v negatívnom svetle. My sa Vám však budeme snažiť v nasledujúcich riadkoch podať najlepšie dôvody, prečo mega hry na Xbox One a PS4 môžu Vašim deťom pomôcť s rozvojom psychických schopností

Nielen konzolové hry dokážu rozviť duševné schopnosti Vášho dieťaťa natoľko, že môžu byť o krok vpred pred svojimi rovesníkmi. Prečo sú teda vlastne hry na PS4 a Xbox One pre Vaše dieťa i prospešné, ak sú hrané v rozumnej miere?

  • zdokonalenie sa v cudzom jazyku - najlepšie konzolové hry sú tvorené v natívnom anglickom jazyku, a teda je dieťa vystavované autentickému hovorovému anglickému jazyku. Výučba angličtiny zábavnou a hravou formou, ktorú ponúkajú hry na PS4 a Xbox One je odlišná od tej školskej. Základ je, samozrejme, škola, no dieťa môže byť vpred vo svojich komunikačných schopnostiach v anglickom jazyku práve vďaka videohrám, v ktorých si cudzí jazyk zdokonaluje a učí sa novú slovnú zásobu. 
  • rozvoj logického myslenia - hry prinášajú aj nutnosť riešiť rôzne hádanky či úlohy, kde často musí hráč využiť aj svoju fantáziu, skúsenosti a kreativitu
  • zlepšovanie schopnosti koncentrácie - množstvo štúdií ukazuje, že najlepšie hry na PS4 a Xbox One, pri ktorých strávili ľudia rozumný čas v pravidelných intervaloch, zlepšili schopnosť koncentrácie. 
  • priestorové myslenie - obrovské otvorené svety v nových konzolových hrách dokážu vniesť do Vášho dieťaťa oveľa väčšiu dávku fantázie a zlepšiť orientáciu v priestore.
  • flexibilita a multitasking - hry na konzoly Xbox One, Xbox One S, Xbox One X, PS4 Slim a PS4 Pro dokážu hráča prinútiť rýchlejšie sa rozhodovať a byť flexibilnejším, nakoľko hráč môže byť vystavený rôznym situáciám. Multitasking znamená schopnosť človeka robiť viac vecí naraz. 
  • vytrvalosť - najnovšie hry sú často veľmi náročné a odmenu prinášajú hráčovi až po istej miere trpezlivosti a vytrvalosti. Ide o vlastnosť, ktorá nebude Vášmu dieťaťu na škodu. 
  • rýchla analýza a myslenie - najmä najlepšie akčné hry na konzoly PS4 a Xbox One vyžadujú od hráča rýchlosť rozhodovania, keďže musí promptne reagovať na situácie, ktoré nastali. 
  • rozvoj riadiacich schopností a plánovania - najlepšie simulátory, teda hry, ktoré ,,kopírujú" reálne situácie, činnosti či spôsob života, nútia hráča premyslieť si vopred kroky a naplánovať ich. 

Ako môžete vidieť, darček pre Vaše dieťa, ktorým je mega hra na Xbox One a PS4, rozhodne nie je na zahodenie, ak svojmu dieťaťu dovolíte pri nej stráviť rozumný čas.

FIFA 20 - najlepší futbalový darček pre deti

Aký je najlepší darček pre deti?

Už viete, aké benefity môžu pre Vaše dieťa vyplynúť z hier na PS4 a Xbox One. Ak teda plánujete vyčarovať úsmev na tvári Vášho dieťaťa hrou na konzolu, tak Vás určite bude zaujímať, aké sú najlepšie hry na PS4 a Xbox One

Vybrať si môžete z rôznych herných žánrov, ktoré sa môžu pochváliť rôznym štýlom hrania, dĺžkou hry, grafickým prevedením či inými prvkami. Mnohé z nich sú optimalizované, teda vylepšené na výkonné konzoly PS4 Pro a Xbox One X. Vaše dieťa si teda užije ešte úchvatnejší zážitok, ak máte vo svojej obývačke práve tieto najvýkonnejšie konzoly na svete. 

TOP 1 - Forza Horizon 4 - darček pre deti vo forme pretekárskej hry na Xbox One

Milí čitatelia, predstavujeme Vám jednu z najlepších závodných hier všetkých čias na konzolu Xbox One. Ak má Vaše dieťa rado rýchle autá a pretekanie, tak TOP hra Forza Horizon 4 u Vás rozhodne nemôže chýbať. Hra ponúka realistické grafické spracovanie, viac ako 450 áut, voľný otvorený svet, 4 ročné obdobia, či možnosť jazdiť úplne voľne. TOP pretekársky darček pre Vaše dieťa čaká na Vás v CZ verzii v našom e-shope na konzolu Xbox One, Xbox One S a Xbox One X. 

Hra je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov a viac sa o nej dočítate v našom blogu alebo v databáze hier

Forza Horizon 4 - najlepší darček pre deti na Xbox One

TOP 2 - Just Dance 2019 a Just Dance 2020 - najlepší hudobno-tanečný darček na PS4 a Xbox One

Máte doma veľkého tanečníka alebo tanečnicu a hľadáte darček na narodeniny, meniny či na Vianoce, ktorý by ich potešil? Myslíme, že máme pre Vás riešenie. Just Dance 2019 a 2020 sú najlepšie hudobno-tanečné hry na PS4 a Xbox One, ktoré si môžete v roku 2019 zakúpiť. Princípom hry je napodobňovanie pohybov tanečníkov na obrazovke (hráč si túto hru užije najviac, ak je konzola pripojená k televízoru). Hra je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov. Ide o rodinnú hru, ktorá bude TOP darčekom nielen pre Vaše dieťa, ale aj pre Vás. 

Tieto nové mega hry na PS4 a Xbox One si môžete zakúpiť v našom e-shope.

Viac sa o najlepších tanečných hrách dočítate tu:

Just Dance 2019 - najlepší hudobný a tanečný darček pre deti

TOP 3 - FIFA 19 a FIFA 20 - najlepšie futbalové hry pre malých športovcov 

Vašim malým športovcom sa určite bude páčiť darček v podobe TOP futbalových hier na konzoly PS4 Slim, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S a Xbox One X. Tieto dve futbalové hry od spoločnosti EA Sports ponúkajú možnosť zahrať si za najlepšie futbalové tímy, v ktorých má možno aj Vaše dieťa obľúbených futbalistov. Bude to Real Madrid, FC Barcelona, SSC Neapol alebo Juventus Turín? Myslíme, že Vaše dieťa si v týchto mega športových hrách na PS4 a Xbox One príde na svoje. 

V novej hre FIFA 20 sa môže tešiť dokonca i na pouličný futbal v móde Volta Street. Okrem toho si môže zahrať aj proti svojim kamarátom alebo iným hráčom v režime hry pre dvoch a viacerých hráčov, na čo poslúži služba PlayStation Plus (PS Plus) alebo Xbox Live Gold. Doprajte Vášmu dieťaťu najlepší futbalový zážitok v podobe TOP hier FIFA 19 a FIFA 20.

Objednajte tieto hry už dnes a majte ich u seba doma nasledujúci pracovný deň.

Obidve tieto hry Vám ponúkame aj v e-shope, a to v CZ lokalizácii (CZ titulky):

Ak Vás zaujíma viac, neváhajte si prečítať o najlepších futbalových hrách na PS4 a Xbox One aj v našom blogu (FIFA 20/FIFA 19) alebo v databáze hier (FIFA 20/FIFA 19).

TOP 4 - NHL 20 - darček pre dieťa v podobe najlepšieho hokeja na PS4 a Xbox One

Hľadáte len ten najlepší darček pre deti a nič dobré ste doteraz nenašli? Myslíme si, že najnovšia hokejová hra NHL 20 od spoločnosti EA Sports bude tým pravým darčekom, ktorý rozžiari tvár Vášho dieťaťa. Táto nová hra na Xbox One a PS4 prináša špičkovú grafiku, autentické strely najlepších hráčov sveta, nové animácie či novinky v hokeji pod holým nebom. Na Vaše dieťa bude čakať TOP darček na narodeniny, meniny alebo Vianoce, v ktorom si budú môcť zahrať za hviezdy hokeja ako Sydney Crosby, Alexander Ovechkin či Patrick Kane. 

Doprajte svojmu dieťaťu skvelý relax po škole v podobe najlepšej hokejovej hry na konzoly PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S alebo Xbox One X už dnes. 

Hra je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov a my Vám ju ponúkame v CZ verzii na Xbox One a PS4.

Prečítajte si viac v našej databáze hier alebo v článku v blogu.

NHL 20 - TOP darček pre deti na PS4 a Xbox One

TOP darček pre deti - hry na PS4 a Xbox One

Pevne veríme, že Vám náš článok pomohol pri výbere vhodného darčeka pre deti. Vyššie uvedené konzolové hry považujeme za tie najlepšie, avšak výber je, samozrejme, oveľa pestrejší a širší.

Doprajte Vášmu dieťaťu nielen skvelú zábavu, relax, vypnutie zo školy, ale i istú formu učenia a zdokonaľovania sa v jazykových schopnostiach. S najlepšími hrami na PS4 a Xbox One Vaše dieťa totižto naučíte aj výborne po anglicky!

PS.: Prikladáme Vám link do GameRoom e-shopu, kde si môžete vybrať z najnovších TOP hier nielen pre deti na PS4 a Xbox One.

Využiť môžete aj naše výhodné balíčky hier, s ktorými ušetríte zopár eur.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?