Days Gone CZ

Days Gone CZ PS4
Nie je skladom
59,99 €
49,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: DE/FR

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Medzi najnovšie exkluzívne hry na PS4 patrí rozhodne aj titul Days Gone. Si však pripravený na nával zombíkov, ktorí sa stávajú súčasťou mnohých nových, ale aj starších hier? Akčná survival hra, za ktorú sú zodpovední vývojári z dielne SIE Bend Studio, sa momentálne radí medzi najlepšie hry na PlayStation.

Zahráš si za hlavného hrdinu - motorkára Deacona St. Johna, ktorého úlohou je prežiť v postapokalyptickom svete zombíkov. Aby si mohol prežiť, potrebuješ na to potraviny a iné dôležité zdroje. Tvoje putovanie po otvorenom svete Ti bude spríjemňovať aj motorka, ktorej občas môže dôjsť aj palivo. Okrem toho sa môžeš tešiť aj na systém vyrábania vecí, boj na blízko aj na diaľku, ale asi najväčšou dominantou tejto hry je nevyspytateľné počasie, ktoré môže hrať v Tvoj prospech, ale tiež Ti môže byť na škodu. 

days gone ps4 gif

Recenzie

Hráči, ktorí si mali možnosť vyskúšať túto TOP hru na PS4, na nej vyzdvihujú tieto prvky:

  • otvorený svet
  • zbrane 
  • úžasnú motorku, ktorú si môžeš upraviť a kedykoľvek dotankovať
  • dynamické počasie - striedanie počasia
  • cyklus dňa a noci
  • zombíkov

Ako je na tom hra Days Gone na Googli? V jej prospech sa priklonilo 93% užívateľov. 

Ako by si hru zhodnotil/a Ty? Mal si tú česť zahrať si Days Gone? Napíš nám hodnotenie, ktoré bude určite užitočné aj pre ostatných hráčov.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?