Days Gone (PS4) - komplexná recenzia

Kategória: Recenzia | Publikované: 24.09.2019
5
Days Gone (PS4) - komplexná recenzia

Máš v hľadáčiku jednu z najnovších TOP hier na konzolu PS4 s názvom Days Gone? Máš veľkú chuť si túto hru zakúpiť, ale potreboval by si ešte jeden dôvod navyše? Ďalším dôvodom môžu byť recenzie a kritiky najrelevantnejších zdrojov, či už zo zahraničia alebo zo slovenských portálov.

Survival hra Days Gone patrí nielen medzi najlepšie nové survival zombie hry, ale aj medzi TOP hry roku 2019 na PS4.  V tejto hre si užiješ výborné grafické spracovanie, rôznorodé prostredie, vernú motorku, nebezpečných zombíkov, dynamické počasie či cyklus dňa a noci.

Ak Ťa tieto slová nepresvedčili, poďme sa radšej spoločne vrhnúť na recenzie novej TOP hry Days Gone na konzolu PlayStation 4 (PS4).

Základné informácie o hre Marvel's Spider-Man:

Days Gone (PS4) - recenzia Metacritic.com

Keď sa jedná o herné recenzie, v žiadnom prípade nemôžeme zabudnúť na portál Metacritic.com. Na týchto recenziách sa spravidla zúčastňuje množstvo kritikov, a zároveň aj užívateľov. Na recenzii TOP survival hry Days Gone na PS4 sa zúčastnilo 109 kritikov a takmer 4200 užívateľov, čo je slušná vzorka.

Ako môžeš vidieť, jednu z najočakávanejších nových hier roku 2019 na PlayStation 4 ohodnotili priaznivejšie samotní hráči ako kritici. Väčšina z nich si ju teda užila a nemá voči nej väčšie výhrady.

days gone ps4 recenzia metacritic.comhttps://www.metacritic.com/game/playstation-4/days-gon

Days Gone (PS4) - recenzia IGN.com

IGN.com je ďalšou relevantnou zahraničnou stránkou, ktorá prináša herné recenzie. Chalani a baby z tohto portálu, respektíve kritici, zrecenzovali aj hernú novinku Days Gone na PS4. Hodnotenie je pomerne slušné.

days gone ps4 recenzia ign.com

https://www.ign.com/articles/2019/04/25/days-gone-review

Hra Days Gone si od týchto zahraničných kritikov vyslúžila nálepku V POHODE. Aký je však záverečný verdikt kritikov na túto akčnú survival hru?

days gone ps4 recenzia ign verdict

Prinášame Ti voľný preklad verdiktu z portálu IGN.com k hernej novinke Days Gone na PS4:

Hra Days Gone pôsobí zdĺhavo ako film, ktorý sa naťahuje zbytočne viac, ako by mal. Občas hra vzbudzuje dojem chaotickosti a zmätku, avšak je to vynahradené úchvatnými súbojmi s besniacimi sa zombíkmi. Samotná hra je dobrá, avšak niekedy je dobrá stránka hry skrytá kľukatou príbehovou líniou, opakujúcimi sa úlohami a príliš veľkým množstvom nutných vecí, ktoré musí človek urobiť, bez toho, aby bol kladený dôraz na menšie detaily, ktoré by dodali hre osobitnú povahu. Niektoré vylepšenia a ladenia by mohli pomôcť, ale hra Days Gone síce ide svojou cestou, ale vyzerá to, že bezhlavo, pričom zároveň nevie nájsť svoj správny rytmus.

Days Gone - recenzia Gamespot.com

Gamespot.com je herný portál, ktorý prináša svojim čitateľom nielen najlepšie novinky a zaujímavosti z herného sveta, ale aj množstvo recenzií nielen na najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo Switch či PC, ktoré nezohľadňujú iba hodnotenia užívateľov, ale prinášajú aj unikátny pohľad samotného portálu na danú hru. Ako ohodnotil TOP novú hru Days Gone na PS4 herný portál Gamespot.com? Poďme sa spoločne pozrieť na verdikt nižšie!

days gone ps4 recenzia gamespothttps://www.gamespot.com/days-gone/reviews/

Na základe recenzií 164 hráčov dostala akčná survival hra Days Gone výborné hodnotenie 8.5, čo je diametrálne lepšie ako výsledné hodnotenie od samotného portálu Gamespot.com! Hráči zrejme túto hru na PS4 všeobecne oceňujú.

days gone ps4 recenzia gamespothttps://www.gamespot.com/reviews/days-gone-review-farewell-oregon/1900-6417130/

Čo vyzdvihuje a naopak kritizuje portál Gamespot.com na hre Days Gone?

  • yes Príbehová línia týkajúca sa organizácie NERO pútavo vysvetľujedetailne opisuje apokalypsu zombíkov
  • yes ,,Čistenie“ kempu, invázie alebo hordy môže byť zábavné a uspokojujúce

 

  • no Postava Deacona nemá reálny vývoj a hra neprináša dôsledky rôznych neistých rozhodnutí Deacona
  • no Vykreslenie vzťahu Deacona a Sarah je pomerne nepresvedčivé a fádne
  • no Mnohé príbehové línie končia príliš nečakane alebo ich závery nie sú veľmi zaujímavé, prípadne zmysluplné
  • no Niektoré aktivity v otvorenom svete môžu pripadať jednotvárne a môžu byť opakujúce
  • no Slabé tempo uberá na skvelom pocite zo súbojov s hordami zombíkov

Days Gone - recenzia Sector.sk

Sector.sk je slovenský portál, ktorý jednoznačne nemôžeme vylúčiť z tejto našej súhrnnej recenzie. Ako hodnotia hru Days Gone na PS4 kritici zo Sectoru?

days gone sector ps4 recenzia

https://www.sector.sk/recenzia/35948/days-gone.htm

Survival hra Days Gone dostala nadpriemerné hodnotenie na portáli Sector.sk. Užívatelia jednej z najlepších hier roku 2019 dali dokonca mierne vyššie hodnotenie.

Days Gone (PS4) - Heureka recenzia

Heureka.sk patrí medzi fundované ukazovatele recenzií mnohých hier. Ako sa hernej novinke Days Gone darí na portáli Heureka.sk? Na tomto portáli patrí TOP hra Days Gone na PS4 medzi najlepšie hodnotené hry a umiestňuje sa na popredných priečkach. Veď posúď sám(a)!

days gone ps4 heureka recenzia

https://hry-na-playstation-4.heureka.sk/days-gone/recenze/#section

Ak máš rád zombíkov, akčné hryvýbornú hrateľnosť a presvedčili Ťa recenzie, tak si neváhaj túto TOP hru na PS4 zakúpiť u nás v e-shope v CZ verzii.

Obraz o tejto hernej novinke si môžeš urobiť aj z trailerov, ktoré Ti ponúkame nižšie.

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?