Death Stranding CZ

<em>Úprava dokumentu - </em> Death Stranding CZ PS4
Nie je skladom
69,99 €
49,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: CZ/SK

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Ak máš rád/rada najlepšie akčné hry, tak si určite prídeš na svoje s najnovšou pripravovanou hrou z dielne Kojima Productions pod názvom Death Stranding.

Táto TOP exkluzívna hra na PS4 sleduje príbeh hlavnej postavy - Sama, ktorý bude musieť čeliť rôznym kreatúram sveta Death Stranding. Nová akčná hra Ti ukáže prepojenie sveta života a sveta smrti. Jednou z hlavných úloh novej hry Death Stranding na konzolu PlayStation 4 je spojenie rozdrobenej spoločnosti. 

Za zmienku stoja ešte aj nasledujúce prvky:

  • interakcia s okolitým svetom
  • otvorený svet (open-world)
  • možnosť ,,uniknúť z tela postavy"
  • hrateľnosť aj po smrti hlavného hrdinu - napr. zbieranie rôznych vecí

Tešiť sa v novinke Death Stranding môžeš aj na nádherné prostredie, ktorého atmosféra bude umocnená útesmi či zasneženými vŕškami. Občas sa budeš musieť popasovať aj s rebríkmi či fixnými lanami, ktoré využíješ pri lezení po skalách.

death stranding ps4 gif

Dátum vydania

Kedy sa však môžeš naplno ponoriť do sveta hry Death Strending? Na akčné dobrodružstvo, ktoré zobrazuje prepojenie života a smrti, sa môžeš tešiť už 8. novembra 2019. Priprav svoje PS4 (inde si hru nezahráš), pretože Death Stranding je tu už čoskoro. Ak si plánuješ zakúpiť nové PlayStation 5, tak hru budeš môcť hrať aj na tejto konzole, keďže PS5 umožňuje spätnú kompatibilitu hier na PS4.

Aké sú recenzie na novú TOP exkluzívnu hru na PS4 Death Stranding?

Nová hra Death Stranding je vo veľkej miere zahalená rúškom tajomstva! Pôjde v nej o spojenie života a smrti, pričom hráč bude mať aj možnosť opustiť telo svojej postavy. Ako bude vyzerať táto herná novinka v praxi? Splní svoje očakávania a vysoké nároky, ktoré sú na ňu kladené? Inšpirovať sa môžeme aj recenziami! TOP herná novinka Death Stranding na konzolu PlayStation 4 si kladie za cieľ definovať nový druh akčného herného žánru.smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?