Detroit: Become Human CZ

detroit: become human cz ps4 zlacnené
Skladom
59,99 €
14,79 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

!!! SKLADOM POSLEDNÉ 2 KUSY ZA TÚTO CENU !!!

 

Jedna z najlepšie hodnotených hier na konzolu PlayStation 4 sleduje príbehy troch naprogramovaných androidov, z ktorých každý má iné poslanie. TOP hra na PS4 - Detroit: Become Human - Ťa presvedčí svojím unikátnym príbehom androidov Connora, Kary a Markusa, za ktorých musíš robiť rozhodnutia v dialógoch, ktoré ovplyvňujú vývoj deja. 

Jedna z najnovších hier na trhu - Detroit: Become Human - už dokázala predať viac ako 2 milióny kusov, čo svedčí o popularite tejto akčnej adventúry. Unikátnosťou novej hry Detroit: Become Human je aj interakcia s okolím a prieskum, ktorý môžeš vykonať. Za zmienku stojí v tejto exkluzívnej hre na PS4 aj časové odpočítavnie, v rámci ktorého sa musíš rozhodnúť. Táto akčná adventúra Ti umožňuje aj pretvoriť staré rozhodnutia, ktoré si učinil.

Zahraj si teda za postavy:

  • Connor - policajný vyšetrovateľ s úlohou vystopovania všetkých ,,neposlušných androidov"
  • Kara - ženská postava, ktorá sa stará o mladé dievča
  • Markus - veľký vodca, ktorého poslaním je oslobodenie androidov 

Detroit: Become Human gif

Recenzie

Detroit: Become Human patrí medzi najlepšie hodnotené hry, čo dokazuje aj jeho hodnotenie na Googli, ktoré predstavuje obdivuhodných 97%. Recenzie hráčov vyzdvihujú najmä:

  • troch androidov s výnimočným príbehom a poslaním
  • dopad aj menších rozhodnutí na smerovanie príbehu
  • výborné grafické spracovanie
  • vytvorenie unikátneho príbehu

Čo považuješ za najlepší prvok hry Detroit: Become Human Ty? Má podľa Teba hra nejaké nedostatky? Nechaj nám svoje hodnotenie v komentári a pomôž iným hráčom pri ich výbere.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?