Diablo III: Rise of the Necromancer

Kategória: Najlepšie hry na PS4, Xbox One, Nintendo a PC | Publikované: 08.04.2019
5
Diablo III: Rise of the Necromancer

Zrod Necromancera!

Diablo III: Rise of the Necromancer predstavuje prídavný obsah do základnej hry Diablo III a datadisku Diablo III: Reaper of Souls. Síce nejde o úplne najnovší datadisk, ale určite si prídeš na svoje v tomto DLC obsahu, ktorý si môžeš stiahnuť, avšak nie zadarmo. Ale pôjde naozaj iba o pár eur.

Čakajú na Teba nové veci, ktoré v datadisku Reaper of Souls a v základnej hre nezažiješ!

Nová classa (povolanie)

Ak si jeden z tých, ktorí už mali možnosť zahrať si aj Diablo II, tak určite poznáš povolanie Necromancer. Teraz prichádza jeho nový zrod v Diablo trojke! Užiješ si s ním určite veľa zábavy, keďže si môžeš vyskúšať jeho nové schopnosti (pre nových hráčov to snáď bude ešte väčší zážitok). Na to, aby si mohol túto classu ovládať dokonale (a aj ostatné povolania), budeš potrebovať veľa tréningu. Veľa šťastia!

Novoty

  1. Ak máš náhodou už veľmi veľa namakaných postáv, tak Ti Blizzard Entertainment v tejto expanzii dáva možnosť založiť si ešte dve
  2. Ak máš už toľko herných vecí, že ich už nemáš kam dávať, tak ver, že Rise of the Necromancer Ti aj Tvoj ,,batoh" (stash) rozšíri o 2 prídavné miesta (2 taby).
  3. Prichádzajú aj nové démonické krídielka (Wings of Crypt Guardian). S nimi bude môcť každá Tvoja postava chŕliť spŕšku démonickej energie!
  4. Na pomoc v zbieraní peniažkov (goldíkov) Ti prichádza špeciálny pomocník (Half-Formed Golem Pet), ktorý tieto goldíky za Teba pozbiera z príšeriek, ktoré si poslal na druhý svet.
  5. Okrem toho Ti tento herný prídavok prináša aj nové démonické zástavy (bannery).

Samozrejme, všetky ostatné povolania, príbeh, veci (itemy), jednoducho všetko, čo hráč mohol zažiť v predchádzajúcich rozšíreniach hry Diablo III, zostávajú zachované! Stačí Ti k tomu vlastniť základnú hru Diablo III a datadisk k nemu Reaper of Souls. Odporúčame Ti prečítať si aj náš článok o základnej hre Diablo III a datadisku Reaper of Souls! Myslíme, že sa máš na čo tešiť!

Diablo III Rise of the Necromancer

Kde zoženiem Diablo III: Rise of the Necromancer? Ako tento prídavný obsah hodnotia hráči?

Diablo III: Rise of the Necromancer dostaneš v digitálnej verzii alebo fyzickej verzii ako súčasť tzv. Diablo III: Eternal Collection, ktorá obsahuje aj základnú hru a datadisk Reaper of Souls. Tento prídavný obsah si zahráš na PC, PS4, Xbox One a aj na Nintendo Switch. Aj na konzoliach môže byť tento DLC pack (prídavok) pre Teba veľkou zábavou a zážitkom!

Užívatelia ohodnotili tento obsah na Googli v podobe 93 %. Oceňujú hlavne:

  • opäť ďalšie spestrenie sveta Diablo
  • nové povolanie (Necromancer)

Mal si možnosť stiahnuť si tento prídavný obsah? Ako ho hodnotíš? Čo je podľa teba na Rise of the Necromancer najlepšie? Odporúčaš sériu Diablo aj iným hráčom a prečo? Ktoré povolanie je podľa Teba TOP - Crusader alebo Necromancer - a prečo? Aké je Tvoje najobľúbenejšie povolanie v sérii Diablo? Za ktoré povolanie si odohral najviac času?

Tešíme sa na skvelú ,,diabolskú" diskusiu!

Prajeme Ti príjemný herný zážitok s hrou Diablo III a s jej datadiskom Reaper of Souls a DLC rozšírením Rise of the Necromancer.

PS.: Možno Ťa budú zaujímať aj ďalšie články, o ktorých sme sa už v tomto článku zmienili:

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?