Doom Eternal

Doom Eternal XBOX ONE
Pripravujeme
69,99 €
59,99 €
5
51
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Doom Eternal predstavuje najnovšiu pripravovanú hru z úspešnej série Doom. Vývojári z dieľne id Software si pripravujú pre všetkých nadšencov pekelného zážitku nové dobrodružstvo. Tentokrát sa môžeš tešiť na prepracovanie hry Doom, aké tu ešte nebolo. Nová akčná hra Doom Eternal, ktoré bola dokonca i ocenená na konferencii E3 2019 prichádza s krásnym grafickým spracovaním či novými oponentmi na Xbox One a PS4.

Tešiť sa teda môžeš v tejto TOP akčnej hre roku 2019 aj na:

  • nové zbrane
  • krásne epické súboje s bossmi
  • výbornú atmosféru na pozadí hudby, ktorú skomponoval Mick Gordon
  • rôzne levely obtiažnosti
  • krajšie a lepšie spracovanie farieb
  • hru pre jedného hráča - singleplayer
  • battle mód v multiplayer režime, v ktorom sa môžeš stať démonom alebo zabijakom dómonov (doomslayer)
  • rôznorodé schopnosti démonov

Jedna z najlepších hier na PlayStation 4 a Xbox One - Doom Eternal - Ti prinesie pekelne dobrý zážitok, ktorý sa bude páčiť nielen náročnejším hráčom, ale i občasným fanúšikom herného sveta.

doom eternal gif

Dátum vydania novej akčnej hry Doom Eternal na PS4 a Xbox One

Kedy uzrie démonický svet hry Doom Eternal svetlo sveta? Zapíš si do kalendára dátum 20. marec 2020, pretože peklo v tento deň ožije!

Tešíš sa na hru Doom Eternal? Hral si už niektorý titul zo série Doom? Čo očakávaš od tejto hry a aké sú Tvoje skúsenosti s predošlými titulmi? Nechaj nám svoj názor v komentári!

TOP akčná hra Doom Eternal na PS4 a Xbox One - recenzie

Tešíš sa na peklo, ktoré sa rozpúta v novej očakávanej hre Doom Eternal? Ohlasy sú zatiaľ výborné! Uvidíme, čo nám táto hra prinesie po jej vydaní 20. marca 2020! Určite sa u nás zastav, pretože Ti ponúkneme najrelevantnejšie recenzie kritikov a hráčov!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?