Double Call of Duty: Modern Warfare

Double Call of Duty: Modern Warfare PS4
Skladom
139,99 €
107,99 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Prichádza najlepší herný zážitok pre milovníka TOP akčných hier na konzoly PlayStation 4 a Xbox One menom Call of Duty: Modern Warfare. Najnovšia hra zo série Call of Duty od vývojárov z dielne Infinity Ward Ťa zavedie do prostredia modernej vojny a ruského konfliktu s blízkym východom. 

Ide o prepracovanie pôvodnej úspešnej hry Call of Duty 4: Modern Warfare. Zaži zaujímavú a napínavú single-player kampaň, v ktorej sa môžeš stretnúť aj so známou postavou menom Captain Price. Dopraj si chvíľky odpočinku, nekonečnej zábavy a skvelý zážitok aj v režime hry pre dvoch a viacerých hráčov (online multiplayer). Po prvýkrát v histórii tejto mega úspešnej hernej série sa môžeš tešiť aj na možnosť hrania proti iným hráčom na rôznych platformách súčasne (cross-play).

Čo Ti nová akčná hra Call of Duty: Modern Warfare, ktorá patrí medzi najlepšie hry roku 2019 na PS4, PS4 Slim, PS4 Pro, Xbox One, Xbox One S a Xbox One X, ešte prinesie?

  • úchvatné grafické spracovanie
  • nové zbrane
  • nové perky a killstreaky
  • night vision

Dopraj sebe a aj svojmu blízkemu perfektný zážitok a zakúp toto balenie za bezkonkurenčnú cenu, ktorú nikde inde nenájdeš.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?