FIFA 19 CZ

fifa 19 cz xbox one zlacnené
Nie je skladom
54,99 €
19,89 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: AR/EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Najlepšia futbalová herná séria FIFA ponúka všetkým fanúšikom moderného futbalu TOP hru na PS4 a Xbox One, v ktorej zažiješ krásy tohto najpopulárnejšieho športu na svete.

Výrazným prvkom v jednej z najnovších hier FIFA 19 je tzv. Active Touch systém, ktorý zlepšuje kontrolu nad spracovaním lopty alebo, inak povedané, prináša nový spôsob práce s loptou.

Ak hľadáš výbornú hru na Xbox One a PlayStation 4, tak medzi nové a úspešné hry môžeme stále zaradiť aj FIFU 19, ktorá Ti okrem iného ponúka aj možnosť zmeny taktiky v závislosti od vývoja zápasu. Tento prvok je dosiahnutý prostredníctvom tzv. Dynamic Tactics. Máš radšej ofenzívny alebo defenzívny štýl hry? Priprav si svoju ideálnu taktiku už hneď pred zápasom. 

Zaujať Ťa môže aj možnosť strieľania nádherných gólov s novým systémom striel zvaným Timed Finishing. Tešiť sa môžeš aj na originálne dresy svetových klubov, ako napríklad Real Madrid, Juventus Turín či Bayern Mníchov. Budeš však musieť podstúpiť zopár krokov, aby si ich získal.

fifa 19 gif

Recenzie

Jedna z najnovších športových hier FIFA 19 sa môže pochváliť hodnotením 91% na Googli. Hráči vychvaľujú hlavne:

  • fyziku lopty
  • hrateľnosť
  • grafické spracovanie
  • spôsoby práce s loptou

Mal si už možnosť zahrať si FIFU 19? Čo sa Ti na hre najviac páči a čo by si skritizoval? Nechaj nám svoje hodnotenie.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?