FIFA 19 CZ + Just Dance 2019

FIFA 19 CZ + Just Dance 2019 Xbox One
Nie je skladom
79,99 €
42,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

FIFA 19 CZ

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: AR/EN

Ak máš rád(a) najlepšie športové hry na Xbox One, medzi ktoré rozhodne FIFA 19 patrí, tak by si túto hru určite mal mať vo svojej zbierke! Doveď svoj tím až na vrchol slávy v jednom z nových ročníkov populárnej hernej futbalovej série FIFA! V čom je ale FIFA 19 odlišná od svojho predchodcu? V tejto TOP hre na Xbox One vývojári z dielne EA Sports vylepšili hrateľnosť, fyzikálne správanie lopty, grafické spracovanie či spôsoby práce s loptou.

Pripraviť sa môžeš aj na novinku zvanú Active Touch System, ktorý prináša lepšiu kontrolu nad spracovaním či vedením lopty. Medzi TOP hry roka 2018 a 2019 na Xbox One S, Xbox One X, PS4 či PS4 Pro sa hra FIFA 19 zaradila aj vďaka svojej funkcii Dynamic Tactics, ktorá prináša možnosť zmeny taktiky kedykoľvek počas zápasu. Nádherné góly môžeš strieľať aj vďaka novej Timed Finish mechanike.

Ak si aktívnym hráčom mega športových hier na Xbox One S či Xbox One X, určite zavolaj do hry aj svojho kamaráta, keďže futbalová hra FIFA 19 ponúka aj režim hry pre dvoch a viacerých hráčov (online a offline multiplayer). Určite nám dáš za pravdu, že to bude oveľa väčšia zábava!

Zahraj si mega hru FIFA 19 na Xbox One už dnes!

Just Dance 2019

JAZYK HRY: EN

OBAL HRY: EN

K HRE NIE JE POTREBNÝ POHYBOVÝ SENZOR XBOX KINECT (stačí smartfón a aplikácia z App Store alebo Google Play)

Poznáš jednu z najzábavnejších hier na Xbox One? Hra Just Dance 2019 je unikátna hudobno-tanečná hra, pri ktorej sa zabavíš nielen Ty, ale aj celá Tvoja rodina, kamaráti či kamošky. Táto TOP hudobno-tanečná hra patrí zároveň aj medzi najlepšie hry pre deti na Xbox One, a preto ak máš doma malého tanečníka, určite mu s touto hrou urobíš veľkú radosť!

Aký je princíp hry Just Dance 2019? Hráč (tanečník) vidí na obrazovke pohyby, ktoré musí napodobňovať, pričom skvelú atmosféru dopĺňajú najlepšie súčasné pesničky, na ktoré si môžeš parádne zatancovať! Ak vlastníš Xbox Kinect, túto hudobnú a tanečnú hru si užiješ ešte viac, keďže hra je určená aj na Xbox Kinect. Ak však pohybový senzor Xbox Kinect nevlastníš, nezúfaj! Môžeš si pohodlne stiahnuť aplikáciu z App Store alebo Google Play a využívať svoj smartfón ako pohybový senzor.

Najdôležitejší je v tejto mega hre na Xbox One zaujímavý výber piesní, ktoré určite poznáš z rádií a možno si aj vravíš, že by sa na ne dalo perfektne zatancovať.

  • A Little Party Never Killed Nobody - Fergie
  • Sugar - Maroon 5
  • Havana - Camilla Cabello
  • New Rules - Dua Lipa
  • One Kiss - Calvin Harris a Dua Lipa
  • Familiar - Liam Payne a J Balvin

Vyššie uvedený zoznam najpopulárnejších piesní nie je rozhodne kompletný a tešiť sa teda môžeš na ďalšie populárne pesničky. Nechceme Ti však úplne všetky prezradiť, jedno je však isté, že v najlepšej hudobno-tanečnej hre na Xbox One S a Xbox One X Just Dance 2019 sa zabavíš aj zapotíš!

 

Neváhaj si zakúpiť toto výhodné kombo najlepších hier na Xbox One za bezkonkurenčnú cenu už dnes! Poponáhľaj sa však, keďže zajtra tu už tento balíček nemusí byť!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?