FIFA 20 CZ

FIFA 20 CZ Xbox One
Nie je skladom
69,99 €
57,89 €
5
51
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

!!!POSLEDNÉ 3 KS NA XBOX ONE NA SKLADE!!!

 

Rok 2019 bude aj rokom novej hry z najlepšej futbalovej hernej série FIFA. Si pripravený strieľať góly v najnovšej FIFE 20? Priprav si svoju konzolu, pretože FIFU 20 si budeš môcť zahrať aj na Xbox One, Nintendo Switch a PS4

Tento ročník si vývojári z dielne EA Sports pripravili aj novinku, po ktorej hráči bažili už roky - Volta Street futbal alebo, inak povedané, pouličný futbal. 

Tešiť sa môžeš na:

  • vytvorenie a úpravu svojej postavy - mužská aj ženská
  • levelovanie Tvojej postavy
  • nové triky
  • výborné pohyby a zručnosti
  • nové režimy hrania - napr. 3 na 3, hra bez brankárov
  • nové futbalové arény a ihriská - napr. na streche budovy v Tokyu, ihrisko v Londýne alebo v Amsterdame

Okrem toho si v najnovšej športovej hre od EA Sports FIFA 20 budeš môcť užiť aj realistickejšie spracovanie pohybu brankárov, sťaženú Timed Finish mechaniku či manuálne bránenie

fifa 20 volta street

Dátum vydania

Kedy si budeš môcť poprvýkrát kopnúť do lopty v TOP novinke športových hier FIFA 20? Zapíš si do kalendára dátum 27. september 2019, pretože práve v tento deň uzrie FIFA 20 svetlo sveta a Ty si ju budeš môcť zahrať aj na svojom PlayStation 4, Xbox One alebo Nintendo Switch.

FIFA 20 - recenzie

Najnovšia futbalová hra z dielne EA Sports FIFA 20 prináša zopár noviniek, ktoré rozhodne stoja za zmienku. Aké sú najväčšie výhody tejto hry podľa hráčov a kritikov? 

  • pouličný futbal v móde Volta
  • možnosti úpravy hráčov (personalizácia)
  • zmeny týkajúce sa hrateľnosti, ktoré nie sú závratné, avšak hráč si ich všimne

Ak sú pre Teba recenzie najlepších hier dôležité, tak nová hra FIFA 20 na PS4 a Xbox One Ťa v tomto ohľade rozhodne nesklame.

Tešíš sa na novú FIFU? Mal(a) si možnosť vyskúšať ju? Čo sa Ti zatiaľ najviac páči? Máš nejaké nápady na vylepšenia, ktoré by si do hry ešte pridal? Páči sa Ti Volta Street? Určite nám nechaj komentár!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?