FIFA 20 CZ + Zaklínač 3 (GOTY) CZ

FIFA 20 CZ + Zaklínač 3: Divoký Hon 3 (edice hra roka) PS4
Nie je skladom
99,99 €
74,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

FIFA 20

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Každoročne po celom svete nielen priaznivci futbalu, ale aj priaznivci konzolových a počítačových hier, čakajú na najnovší ročník TOP futbalovej hernej série na PS4 a Xbox One. Ak medzi nich patríš aj Ty a už sa nevieš dočkať, ako si zahráš najnovšiu hru FIFA 20, tak táto hra určite v Tvojej hernej polici nesmie chýbať! Fanúšikovia sa každý rok tešia, aké novinky im vývojári z dielne EA Sports prinesú, a my Ti s nadšením oznamujeme, že v jednej z najlepších športových hier na Xbox One a PlayStation 4 (PS4), ktorá je vhodná aj pre deti, sa môžeš tešiť na:

  • pouličný futbal v móde Volta street
  • vytvorenie a prispôsobenie Tvojej postavy, pričom si môžeš vybrať z mužskej alebo ženskej
  • vylepšené pohyby a zručnosti hráčov
  • nové triky a režimy hrania
  • nové ihriská a futbalové arény v móde Volta street
  • sťažená, respektíve vylepšená mechaniky striel Timed Finish

Nová mega futbalová hra FIFA 20 na konzoly PS4, PS4 Pro, Xbox One a Xbox One X Ťa určite dostane a prinesie Ti vytúžený relax aj v kruhu kamarátov, keďže hra je určená aj pre dvoch a viacerých hráčov.

Zaklínač 3: Divoký Hon (Edice Hra Roku)

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Medzi najlepšie RPG hry na konzolu Xbox One a PlayStation 4 (PS4) patrí určite aj hra The Witcher 3: Wild Hunt alias Zaklínač 3: Divoký Hon. Dovoľujeme si povedať, že Geralt z Rivie kraľuje RPG hrám. Príbehom najslávnejšieho Zaklínača si prešlo už mnoho hráčov, no nájdu sa aj takí, ktorí s touto hrou ešte nemajú skúsenosti.

Príbeh Geralta z Rivie sa točí okolo pátrania po jeho adoptovanej dcére Ciri, a teda Tvojou úlohou bude putovať po šírom otvorenom svete, v ktorom Ťa čaká nespočetné množstvo úloh a dlhé hodiny strávené pri Tvojej konzole. V tejto TOP RPG hre na PS4 a Xbox One sa môžeš tešiť na krásne grafické spracovanie, možnosť vylepšovania postavy Geralta, systém vyrábania, originálny soundtrack a výber odpovedí v dialógoch, ktoré majú dopad na vývin deja.

My Ti však ponúkame ešte viac! Čo tak si Geraltov príbeh predĺžiť dvoma expanziami a kompletným DLC obsahom, ktorý máš k dispozícii v Edícii hra roka?

 

Chvíle oddychu by sme mali tráviť aktivitami, ktoré nám prinášajú radosť! Ak miluješ najlepšie hry, s ktorými sa vieš maximálne odreagovať a zregenerovať, tak si neváhaj objednať náš výhodný balíček mega hier na PS4 a Xbox One, ktoré vládnu hernému trhu!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?