Final Fantasy VII Remake

Final fantasy vii remake ps4 cover
Pripravujeme
69,99 €
59,99 €
0
0
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu

 

Si fanúšikom TOP japonskej RPG série Final Fantasy? V tom prípade Ťa určite potešíme, pretože jedna z najlepších hier - Final Fantasy VII - prichádza v novom prevedení. Za novú hru sú zodpovední vývojári z dielne Square Enix, od ktorých sme zvyknutí len na TOP herný zážitok. Japonská spoločnosť Square Enix je, mimochodom, vydavateľom i akčnej Marvel hry Marvel's Avengers.

Priprav sa na akčný RPG titul, v ktorom budeš musieť aj taktizovať. V exkluzívnej hre na PS4 - Final Fantasy VII Remake - sľubujú dávku nostalgie, na ktorú kopa fanúšikov čakala. Čaká Ťa hra za postavu Cloud Strife, ktorý bojuje proti korporácii Shinra, ktorá má nepekné úmysly. Chce totiž z planéty vysať všetku životnú energiu. Mimochodom, táto hra sa môže pochváliť i ocenením z konferencie E3 2019, kde bola vyhlásená za najlepšiu RPG hru.

Tešiť sa môžeš aj na:

  • hranie za viacero postáv, ktoré majú unikátne schopnosti
  • prvky mágie
  • Real Time Battle systém
  • výbornú grafiku

Ak máš teda rád RPG hry, určite stojí za vyskúšanie aj ocenená hra Final Fantasy VII Remake, ktorá je exkluzívna pre konzolu PlayStation 4.

Dátum vydania

Final Fantasy VII Remake vychádza 3. marca 2020.

Tešíš sa na najnovšiu pripravovanú hru zo série Final Fantasy? Hral si už nejakú hru z tejto série? Čo sa Ti na hrách zo série Final Fantasy páči najviac?

Aké sú recenzie na hernú novinku Final Fantasy VII Remake na PS4?

Ak máš rád najlepšie RPG hry a japonskú tematiku, tak si s najnovšou očakávanou hrou z dielne Square Enix určite prídeš na svoje! Uvidíme, či veľké očakávania fanúšikov táto horúca herná novinka naplní! Počkajme si na recenzie!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?