Fortnite Battle Royale

Kategória: Battle royale | Publikované: 18.04.2019
Fortnite Battle Royale

Ak hľadáš hru zdarma, ktorá by Ťa mohla na nejaký ten čas zabaviť, tak Ti rozhodne odporúčame vyskúšať jednu z najlepších a najpopulárnejších súčasných hier - Fortnite Battle Royale. Ako už z názvu vyplýva, hlavným princípom hry je Battle Royale mód, teda vyhráva ten, kto prežije ako posledný.

Zaujímavým prvkom, ktorý robí túto hru výnimočnou, je to, že na to, aby si sa uchránil pred nepriateľmi, si musíš postaviť rôzne stavby. Nie je to len tak! Na postavenie týchto prekážok pre nepriateľov si musíš na začiatku hry zohnať zdroje a suroviny, aby si ich mal z čoho postaviť.

Jednoducho povedané, TOP populárna hra Fortnite Battle Royale sa môže pochváliť aj prvkami žánru sandbox hier, ktoré tak preslávila najlepšia sandboxová hra Minecraft.

Zbrane a iné užitočné veci musíš vyhľadávať v obmedzenom priestore, ktorý je plný nepriateľov, pričom si vyberáš, či chceš hrať sám alebo v tíme s kamarátmi.

Hru Fortnite Battle Royale si môžeš zahrať na PC, konzolách Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch alebo na Tvojom smartfóne, či už je to android alebo iOS.

PS.: Ak Ťa zaujal Battle Royale mód, odporúčame Ti vyskúšať si aj tieto hry:

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?