Fortnite: Save the World

Kategória: Strieľačky | Publikované: 18.04.2019
Fortnite: Save the World

Fortnite: Save the World je jedným z módov jednej z najpopulárnejších hier súčasnosti pod menom Fortnite. Fortnite: Save the World je TOP survival akčnou hrou (strieľačka z pohľadu 3. osoby), ktorá je určená pre dvoch a viacerých hráčov (multiplayer). Táto kooperatívna survival hra bola vyvinutá na konzoly PlayStation 4, Xbox One a PC v roku 2017. 

Ponor sa do prostredia sveta na Zemi, kde náhla celosvetová búrka spôsobí zmiznutie až 98% populácie. Čo je však horšie, nastáva zrod zombie kreatúr, ktorých cieľom je zničiť zvyšok zostávajúcej populácie. Jednu z najpopulárnejších moderných hier Fortnite: Save the World môžeme pripodobniť i k najlepšej sandboxovej hre Minecraft alebo k výbornej strieľačke a zároveň survival hre Left 4 Dead

Táto mega hra Ti prinesie obrovskú srandu s Tvojimi kamarátmi. Podstatou hry je až 4-členná kooperácia hráčov v rôznych misiách na odlišných mapách, aby získali zdroje či aby mohli postaviť rôzne opevnenia okolo obranných objektov, ktorých zmyslom je bojovať s búrkou a chrániť preživších. Okrem toho sa môžeš tešiť na stavbu konštrukciu rôznych pascí či výrobu zbraní, ktoré Ti majú pomôcť v boji proti vlnám zombie kreatúr, ktoré sa snažia zničiť Tvoje obranné prostriedky. 

V tejto hre pre až 4 hráčov môžeš získať rôzne odmeny za misie a využiť ich na:

  • zlepšenie svojej postavy
  • podporu tímu
  • vylepšenie arzenálu zbraní a pascí

Táto populárna hra Ti ponúka aj rôzne mikrotransakcie, ktoré Ti umožňujú nakúpiť hernú menu využiteľnú na rôzne vylepšenia. Tento mód síce nedosiahol taký úspech ako Fortnite: Battle Royale, no rozhodne stojí za vyskúšanie. 

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?