Forza Horizon 4 CZ

Forza Horizon 4 CZ Xbox One zlacnené (najlepšie hry na Xbox One autá)
Nie je skladom
59,99 €
39,89 €
5
52
Kategória:

TYP DISTRIBÚCIE: KRABICOVÁ

ZÁRUKA: 24 mesiacov

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

DORUČENIE: Túto hru si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Medzi najlepšie závodné hry na konzolu Xbox One patrí rozhodne aj Forza Horizon 4, ktorá sa spolu s titulom Forza Motorsport 7 radí medzi najnovšie hry zo série Forza, ktorá je exkluzívna práve pre už spomínaný Xbox. 

Forza Horizon 4 Ti prináša viac ako 450 áut, na ktorých môžeš nielen závodiť, ale tiež si môžeš naplno užiť túlanie a jazdenie v svetových veľkomestách, ako napríklad Londýn či Edinburgh, keďže hra je zasadená do fiktívneho prostredia Spojeného kráľovstva

Vďaka TOP grafike si budeš môcť naplno vychutnať krásne prostredie, ktoré môžeš voľne objavovať, keďže hra Forza Horizon 4 je typická aj svojím otvoreným svetom (open-world). Zajazdiť si môžeš počas všetkých ročných období na Tvojich vysnívaných autách, či už je to športiak s nízkym podvozkom alebo terénne SUV. 

A čo multiplayer? 

  • môžeš spolu s kamošmi len tak jazdiť a objavovať krajinu
  • môžeš sa vrhnúť do fightu s iným tímom (Team Adventure) - súperia dva tímy, ktoré musia spolupracovať, aby porazili ten druhý

Multiplayer je skvelým prvkom závodných hier, keďže pretekať proti reálnym ľuďom je oveľa záživnejšie ako proti umelej inteligencii, a zvyšuje to aj mieru súťaživosti - najmä ak pretekáš proti kamarátom.

forza horizon 4 gif

Recenzie

Forza Horizon 4 si vďaka svojej 97% úspešnosti na Googli zaslúžila titul jedného z najpopulárnejších titulov na Xbox One (na PS4 si ju nezahráš). Čo hráči najviac na tejto hre vyzdvihujú?

  • skvelú grafiku
  • viac ako 450 áut
  • realistické prostredie otvoreného sveta (open-world)
  • ročné obdobia

Súhlasíš s tým, že Forza Horizon 4 patrí medzi najúspešnejšie nové hry na Xbox One? Hral si už túto hru? Čo by si na nej vyzdvihol? Máš v tejto hre nejaké obľúbené auto? Tešíme sa na Tvoj komentár!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?