Forza Horizon 4 CZ + FIFA 20 CZ

Forza Horizon 4 CZ + FIFA 20 CZ Xbox One
Nie je skladom
119,99 €
99,99 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto hry si môžeš zahrať už nasledujúci pracovný deň, ak ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Forza Horizon 4 

TYP DISTRIBÚCIE: krabicová

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Máš chuť zahrať si jednu z najlepších závodných hier všetkých čias na hernej konzole Xbox One? Forza Horizon 4 je majstrovským dielom, ktoré prináša všetko, čo by najlepšia závodná hra mala mať. Úchvatné grafické spracovanie, šíry otvorený farebný svet Veľkej Británie, viac ako 450 áut či 4 ročné obdobia. To všetko Ťa v TOP hre na Xbox One Forza Horizon 4 bude čakať. 

Okrem najlepšieho single-player zážitku (hra pre jedného hráča) Ťa rozhodne očarí aj režim hry pre dvoch a viacerých hráčov, ktorý prináša okrem iného aj možnosť voľného jazdenia a objavovania otvoreného sveta s kamošmi. 

Prečo mega závodnú hru na Xbox One odporúčame my?

  • prináša ohromnú autenticitu a nádhernú grafiku
  • otvorený svet
  • viac ako 450 áut
  • príbehová línia
  • TOP grafika

Dupni na plyn v najlepšej závodnej hre na Xbox One Forza Horizon 4 už dnes! Presvedčiť Ťa o unikátnosti tejto hry môže aj trailer, ktorý môžeš vidieť nižšie.

FIFA 20 

TYP DISTRIBÚCIE: krabicová

JAZYK HRY: CZ

OBAL HRY: EN

Vrcholový futbal a to najlepšie, čo kedy herná séria FIFA priniesla. FIFA 20 je najnovšia TOP futbalová hra, ktorá fanúšika moderného futbalu uchváti nielen grafickým spracovaním, ale aj svojím novým módom Volta, ktorý prináša zábavný pouličný futbal. Tešiť sa v novej hre FIFA 20 na herné konzoly PS4 a Xbox One môžeš na:

  • oveľa autentickejší pohyb brankárov
  • manuálne bránenie
  • vylepšenú mechaniku Timed Finish
  • veľa možností v novom móde Volta

TOP športová hra FIFA 20 na PS4 a Xbox One Ti prinesie nové triky, možnosť vytvorenia a úpravy ženskej a mužskej postavy, levelovanie postáv, úplne nové herné režimy či nové ihriská a arény. Bude toho naozaj dosť a bude to zábavné.

Neváhaj si objednať TOP hry FIFA 20 a Forza Horizon 4 v CZ verziách a dopraj si poriadny herný zážitok a odpočinok, ktorý si zaslúžiš! Tieto mega hry na Xbox One môžu byť aj tým najlepším darčekom nielen na Vianoce pre muža, deti alebo priateľa, avšak tieto nové hry určite zapôsobia aj na ženu, ktorá miluje hranie hier na Xbox One!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?