Funko POP! Avengers: Iron Man

Vytvoriť Produkt
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Iron Man alias Tony Stark je milionár a nadaný vynálezca, ktorý získal svoj majetok hlavne vďaka predaju zbraní. Iron Man je typický svojím moderným mechanizovaným oblekom s nadľudskými schopnosťami. Tento oblek si Tony Stark sám vyrobil, vďaka čomu sa stal Iron Manom. Filmová séria Iron Man sa skladá z troch epizód.

Iron Man je jeden z najznámejších a najpopulárnejších superhrdinov z komiksového sveta Marvel. Jeho supermoderný oblek ho dokáže vzniesť do výšin, je nepriestreľný a nezničiteľný. Vedel si, že oblek Iron Mana obsahuje aj navigáciu a je schopný letieť nadzvukovou rýchlosťou? Super, nie?

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Iron Man patrí do skupiny superhrdinov bojujúcich za blaho ľudstva zvaných Avengers. Tony Stark v podobe tejto unikátnej POP figúrky sa na Teba môže pozerať aj z Tvojej výstavnej police. Maj na očiach zakladateľa Avengers, ktorý Ti tento oddiel hrdinov bude navždy pripomínať!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?