Funko POP! Batman Animated Series: Catwoman

Funko POP! Batman Animated Series: Catwoman
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Poznáš ženskú superhrdinku známu z DC komiksov Catwoman? Ak nie, tak Ti odporúčame pozrieť si film z roku 2004, ktorý opisuje príbeh tejto výnimočnej postavy. Známa je hlavne svojimi ušami, keďže za jej špeciálne schopnosti sú zodpovedné práve mačky, a práve preto sa nazvala Catwoman. Zvyčajne býva oblečená v jednodielnom čiernom kostýme, avšak táto zberateľská Funko POP! figúrka zobrazuje mačaciu ženu v obleku, ktorý na sebe nosí v animovanom seriáli Batman: The Animated Series.

Svoje mačacie schopnosti Catwoman, na rozdiel od iných hrdinov, využíva najmä na krádeže šperkov, keďže sa dokáže nepozorovane vkradnúť na zaujímavé miesta.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ak si fanúšik/fanúšička DC komiksov alebo ak sa Ti jednoducho Catwoman páči, určite si zaobstaraj túto jedinečnú Funko POP! zberateľskú figúrku, ktorá na Teba môže pozerať z Tvojej zberateľskej poličky!

Funko POP! Batman Animated Series: Catwoman zberateľská figúrka na Teba čaká aj v unboxing videu nižšie!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?