Funko POP! DC: Justice League - Wonder Woman

Wonder Woman Funko POP DC sk Justice league
Skladom
15,99 €
14,49 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Wonder Woman je hrdinka s nadprirodzenými schopnosťami, ktorá je dcérou samotného Dia. Už odmalička bola trénovaná medzi Amazonkami, aby sa stala legendárnou bojovníčkou. Vyrastala na tajnom ostrove, o ktorom svet ľudí nemal ani len chýru.

Po tom, ako do sveta Amazoniek vkročil človek, Diana (Wonder Woman) sa vydala bojovať za mier v ľudskom svete. Jedným z jej hlavných cieľov je zastaviť boha vojny - Aresa. 

Táto odvážna bojovníčka je členkou skupiny Justice League, v ktorej nájdeš aj iných známych hrdinov zo sveta DC, napríklad Batmana či Supermana. 

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ponúkame Ti originálnu Funko POP figúrku Wonder Woman zo sveta DC, ktorá zobrazuje odvážnu bojovníčku Dianu so svojím mečom a špeciálnou zbraňou - zázračným lanom.

Kúp originálnu Funko POP figúrku zo sveta DC už dnes a teš sa z nej už zajtra. Poslúži aj ako skvelý darček pre deti, muža, ženu a fanúšikov DC.

funko pop sk dc justice league wonder woman

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?