Funko POP! Disney Aladdin: Aladdin (Prince Ali)

Funko POP! Disney Aladdin: Aladdin (Prince Ali)
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Obľúbenec mnohých detí, postava, ktorá prežila veľkú časť svojho detstva v chudobných pomeroch, aj takto by sa dal charakterizovať Aladdin, jedna z najobľúbenejších postáv z rozprávok od Disney. Aladdin teda nežil v najlepších podmienkach, no jeho dobro mu bolo vrátené v podobe kúzelnej lampy, v ktorej prebýval džin.

Džina každý pozná najmä vďaka tomu, že každému splní nejaké to želanie. Ako to dokáže? To nevie nikto. Jednoducho je kúzelný. Aladdin sa nakoniec dostáva na dvor sultána, kde tento panovník hľadá správneho nástupcu trónu a zároveň manžela pre svoju dcéru Jasmínu

Ak si videl(a) pôvodnú kreslenú rozprávku alebo nový hraný film od Disney z roku 2019, určite vieš ako tento čarovný príbeh skončil.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ak Ti chlapec, ktorý žil na okraji spoločnosti a ktorý sa následne stal princom, prirástol k srdcu, tak si navždy jeho krásny príbeh môžeš pripomínať vďaka unikátnej Funko POP zberateľskej figúrke, ktorá zobrazuje Aladdina ako princa Aliho. Páči sa Ti? Nám rozhodne áno.

Si vášnivým zberateľom/zberateľkou a uvažuješ nad rozšírením svojej zbierky? Ak áno, tak zberateľské Funko POP figúrky si jednoznačne zamiluješ. Ak nie, tak je najvyšší čas zahájiť Tvoju zbierku napríklad aj figúrkou Aladdina. smiley

funko pop disney aladdin prince ali

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?