Funko POP! Fantastic Beasts 2: Gellert Grindelwald

Vytvoriť Produkt
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Harry Potter, tak ako knižná séria, tak i filmová, zožal obrovský úspech! Nástupnou populárnou filmovou sériou sa stali filmy Fantastic Beasts (Fantastické zvery), ktoré rozprávajú príbeh odohrávajúci sa ešte pred udalosťami jednej z najlepších filmových fantasy sérií všetkých čias.

Postava menom Gellert Grindelwald predstavuje hlavného záporáka série Fantastic Beasts. To, že tento čarodejník, ktorého, mimochodom, stvárňuje slávny Johnny Depp, je naozaj mocný, dokázal aj tým, že unikol z prísne stráženej čarodejníckej väznice v druhom filme s podtitulom The Crimes of Grindelwald (Zločiny Grindelwalda).

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Unikátna POP! figúrka je naozaj zaujímavým zberateľským kúskom, ktorý môže potešiť každého fanúšika čarodejníckeho sveta legendárnej série Harry Potter, na ktorú nadväzujú filmy Fantastic Beasts (Fantastické zvery)!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?