Funko POP! Fantastic Beasts 2: Newt Scamander

Funko POP! Fantastic Beasts 2: Newt Scamander - Fantastické zvery 2: Grindelwaldove zločiny
Skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Si fanúšikom čarodejníckeho sveta Harryho Pottera? Ak áno, určite si videl(a) filmy rozprávajúce udalosti, ktoré sa diali pred udalosťami v Harrym Potterovi s názvom Fantastické zvery (Fantastic Beasts). Táto zberateľská Funko POP! figúrka zobrazuje hlavného protagonistu Newta Scamandera, s ktorým si sa mal(a) možnosť stretnúť v oboch doterajších filmoch.

Newt Scamander pochádza z Anglicka a jeho najväčším koníčkom sú práve fantastické zvieratá, z ktorých veľké množstvo aj sám vlastní. Ponúkame Ti jeho Funko POP! zberateľskú figúrku, ktorá odzrkadľuje jeho postavu práve z druhého filmu, ktorý nesie názov Fantastické zvery 2: Grindelwaldove zločiny (Fantastic Beasts 2: The Crimes of Grindelwald).

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Aj Ty tak netrpezlivo čakáš na tretie pokračovanie filmovej série Fantastické zvery? Pretože my sa už nevieme dočkať! Funko POP! zberateľská figúrka Newta Scamandera, hlavnej postavy filmov z čarodejníckeho sveta, Ti môže spríjemniť čakanie a vkusne zdobiť Tvoju zberateľskú poličku!

Kupuj už dnes, pretože počet kusov je obmedzený!

Určite si pozri aj unboxing zberateľskej Funko POP! figúrky Fantastic Beasts 2: Newt Scamander, ktorá Ti určite vyčaruje úsmev na tvári!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?