Funko POP! figúrky Fortnite - TOP 8 kúskov do zbierky

Kategória: Zberateľské Funko POP figúrky | Publikované: 09.01.2020
0
Funko POP! figúrky Fortnite - TOP 8 kúskov do zbierky

Keď sa povie zberateľská mánia, tak určite nesmieme vynechať pojem Funko POP! figúrky. Unikátne figúrky s veľkými hlavami si našli svojich priaznivcov po celom svete.

Prečo? Spoločnosť Funko vyrába figúrky z rôznych oblastí - filmy, seriály, hry, speváci, komiksoví hrdinovia, herci, režiséri, členovia kráľovskej rodiny, prezidenti, osobnosti minulosti - vďaka čomu si spomedzi nich môže vybrať každý.

Najväčšou exkluzivitou sú kúsky, ktoré sú vyrobené v obmedzenom počte a kúpiš ich iba na špecifických eventoch alebo v špecifických obchodoch. Ako príklad môžeme spomenúť figúrky exkluzívne pre New York Comic Con (NYCC) allebo pre internetový obchot Target.

Funko POP! figúrky Fortnite

Za zmienku stoja aj unikátne figúrky z mega úspešnej hry Fortnite, ktorá sa stala hitom po celom svete. Táto hra si získala hráčov rôznych vekových kategórií a obľúbenou sa stala vďaka svojmu systému sezón, unikátnym skinom a prepracovanej hre, ktorá kombinuje strieľačku a sandbox. 

Možno Ťa prekvapí aj to, že hru Fortnite hrával aj bývalý princ Harry.

POP! figúrky z hry Fortnite sú unikátne najmä vďaka tomu, že predstavujú rozličné skiny (kozmetické úpravy), ktorými si svoju postavu mohol vybaviť. Skinov bolo naozaj veľa a nie každý z nich má svoju osobitnú figúrku. Prinášame Ti 8 z nich, ktoré nesmú chýbať žiadnemu hráčovi Fortnite.

Poď potešiť svoje oči krásnymi Funko POP figúrkami!

8. Funko POP! Fortnite: Drift

Bol si šťastlivec, ktorý si mal možnosť zahrať v skine Drift? Drift prišiel v sezóne 5, pričom odomknúť si si mohol(a) tento skin, ak si mal Season 5 Battle Pass

Čo sa týka rarity, tak ide o legendárny skin. Zaujímavosťou je, že Drift prišiel v 6 verziách, pričom na začiatku si dostal(a) tú najzákladnejšiu a ak si získal(a) dostatok skúseností, mohol(a) si sa prepracovať až k tej najluxusnejšej, ktorú môžeš vidieť aj na POP figúrke nižšie. 

Drift má štýl, nie?

funko pop figurky fortnite drift

Driftova Funko POP Fortnite figúrka je naozaj prepracovaná. Dôveryhodne kopíruje jeho oblečenie a maska je skvostná. 

7. POP! figúrka Fortnite: Merry Marauder

Každý má rád Vianoce a prázdniny. Tvorcovia z Epic Games sa rozhodli vytvoriť skiny inšpirované práve najkrajším obdobím roka. Páči sa Ti Merry Marauder z prvej sezóny

Ide o epický skin, ktorý si si mohol(a) zakúpiť v Item Shope a vybrať si si mohol(a) zo ženskej varianty (Ginger Gunner) alebo z mužskej (Merry Marauder).

Pripomína neškodný medovník, no keď sa mu pozrieš do tváre, Tvoj úsmev zamrzne spolu s tým jeho. 

Páči sa Ti Funko POP figúrka Fortnite Merry Marauder?

funko pop figurky fortnite merry marauder

Naštvaný medovník? Presne tak vyzerá Funko POP Fortnite figúrka skinu Merry Maruder. Na druhej strane jeho veľká hlava pôsobí roztomilo.

6. Fortnite: Cuddle Team Leader

Milé, huňaté, ružové. Tak by sme opísali jeden z najrozkošnejších skinov z hry Fortnite, ktorý si si mohol(a) zakúpiť už v sezóne 2.

Roztomilý ružový plyšový medvedík predstavuje legendárny skin a doplniť si svoju zbierku medvedích kostýmov môžeš napríklad aj skinmi Spooky Team Leader, Fireworks Team Leader alebo P.A.N.D.A Team Leader. Môžeš ich striedať napríklad podľa nálady.

Vieš, kedy si mal(a) možnosť po prvýkrát vidieť tento skin? Bolo to na Valentína 2018, kedy sa v Item Shope objavil Cuddle Team Leader spolu so skinom Love Ranger a s mnohými ďalšími.

Nenechaj sa oklamať vzhľadom neškodného macíka a maj sa pred týmito postavami radšej na pozore.

funko pop figurky fortnite cuddle team leader

Musíme uznať, že Funko POP figúrka Fortnite Cuddle Team Leader je spracovaná dokonale. Kopíruje nielen vzhľad, ale aj postoj skinu a zároveň je nenormálne rozkošná.

5. Funko POP! Fortnite: Raven

Tajomný Raven so svietiacimi očami má svoje miesto práve v hre Fortnite: Save the World. Postava menom Raven hrdo reprezentuje vojenskú triedu (Soldier class), pričom bojuje proti zombie kreatúram, ktoré vznikli po krutej búrke, ktorá vyhladila až 98% populácie. 

Zabav sa spolu s Ravenom v hre Fortnite: Save the World so survival prvkami.

funko pop figurky fortnite raven

Raven pôsobí v hre Fortnite ako drsňák a zároveň tajomný cudzinec. Funko POP Fortnite figúrka zachováva jeho tajomnosť a svietiace oči prispievajú k unikátnosti tohto jedinca. Hodil by sa do zbierky, však?

4. POP! figúrka Fortnite: Loot Llama

Loot Llama nie je len obyčajná lama. Ide totiž o piňatu, ktorá v sebe obsahuje dôležité zásoby, ktoré Ti môžu byť užitočné v rôznych situáciách. 

Čo všetko v nej môžeš nájsť?

  • obranné elixíry
  • lekárničký (healing items)
  • muníciu
  • pasce na nepriateľov
  • potrebné suroviny na výrobu (crafting ingredients)

Ak si jeden z tých, ktorí Loot Llamu stretli, tak ver tomu, že si šťastlivec. Táto lama sa totiž vyskytuje len veľmi zriedkavo - náhodne v jednom zápase môžeš nájsť iba 3 takéto piňaty s ,,pokladom".

Čo hovoríš na Funko POP! figúrku Fortnite: Loot Llama?

funko pop figurky fortnite loot llama

Piňata lamy je dokonale pretvorená do Funko POP figúrky. Biele oči robia dojem, že lama prišla o zrak, avšak to sa stratí. Celkový dojem POP figúrky z hry Fortnite je perfektný.

3. Skull Trooper

Vieš, ktorý je jeden z najpopulárnejších skinov v hre Fortnite? No predsa unikátny Skull Trooper v kostýme kostlivca.

Užiť si si mohol(a) tento bombový skin už v prvej sezóne a comeback zažil taktiež v sezóne 6. So Skull Trooperom si sa mohol(a) vyšantiť  vo Fortnite módoch Battle Royale a Save the World. 

Zakúpiť si mohol(a) tento skin v Item Shope za hernú menu, pričom jeho rarita je Epic. Bombový skin Skull Troopera sa stal jedným z najobľúbenejších spomedzi všetkých. 

Páči sa Ti Funko POP! figúrka Fortnite: Skull Trooper?

funko pop figurky fortnite skull trooper

Skull Trooper predstavuje priam ikonickú postavu, ktorá nesmie chýbať každému fanúšikovi mega úspešnej hry Fortnite. Zakúp si tohto frajera u nás ešte dnes a vylož si ho na svoju poličku počas nasledujúcich dní! Stačí kliknúť SEM!

2. Funko POP! figúrka Fortnite: Black Knight

Spod čierneho brnenia svietia dve tajomné oči, ktoré pripomínajú západ slnka. Black Knight pôsobí akoby zabíjal pohľadom.

Ale dosť poetizmu. Preto tu nie sme. S čiernym rytierom si sa mohol(a) stretnúť v sezóne 2 a vlastniť si mohol(a) tento skin ak si vlastnil(a) aj Battle Pass. Čo robí tento skin exkluzívnym? Je to jeho rarita - Legendary.

Black Knight spolu so svojimi kolegami tvorí skupinu Fort Knights, v ktorej nájdeš ďalšie unikátne skiny, avšak iba Black Knight si vyslúžil aj vlastnú originálnu Funko POP! figúrku, ktorú vidíš nižšie. Čo na ňu hovoríš?

funko pop figurky fortnite black knight

Nebezpečný Black Knight je zobrazený naozaj dôveryhodne. Čierne brnenie, tajomné oranžové oči a drsný postoj. Chcel(a) by si, aby Black Knight na Teba upieral svoj tajuplný pohľad každý deň? Zakúp Funko POP figúrku Fortnite: Black Knight už dnes, lebo Ti ju niekto vyfúkne. Urobiť tak môžeš TU.

1. POP! figúrka Fortnite: Tomatohead

Máš V-bucks na rozdávanie? Určite sa oplatí investovať do brutálne dobrého skinu Tomatohead, ktorému patrí obrovská priazeň. 

Už na prvý pohľad si môžeš všimnúť že Tomatohead je milovníkom pizze. Poznáš niekoho, kto nemá rád pizzu? My nie. Každý miluje pizzu, a preto každý miluje tento skin a postavičku. Dostupný je skin Tomatohead v Item Shope od 28. novembra 2019, takže sa jedná o kúsok pizze priamo z pece.

Myšlienka zakomponovať skiny inšpirované obľúbenými jedlami do hry Fortnite je originálna. Hlavné je, aby si nehral(a) hladný/álaugh

Kráľ pizze Tomatohead má skvostnú Funko POP! figúrku, ktorú môžeš vidieť nižšie. Ako sa Ti páči? Určite nám nechaj koment!

funko pop figurky fortnite tomatohead

Ak ju miluješ, nie je čo riešiť. Nie, nehovoríme o Kofole, ale o pizzi. Taliansku kuchyňu si nikdy nemal(a) bližšie. Úžasný skin Tomatohead je zobrazený dokonale aj so svojou originálnou zbraňou - krájačom na pizzu. Široký úsmev tomuto frajerovi dodáva šarm príjemného chlapa, ktorý by nikomu neublížil. 

Doplň si svoju zbierku Funko POP figúrkou Fortnite Tomatohead PRIAMO TU.

 

Ktorý skin z hry Fortnite je Tvoj obľúbený? Aká figúrka sa Ti najviac páči? Máš nejakú doma? Potešíme sa každému komentáru, ktorý nám necháš. wink

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?