Funko POP figúrky - originálny darček pre chlapa, ženu aj deti

Kategória: Zberateľské Funko POP figúrky | Publikované: 04.10.2019
5
Funko POP figúrky - originálny darček pre chlapa, ženu aj deti

Čoraz častejšie skloňovaným pojmom nielen v hernom svete sú zberateľské figúrky zvané Funko POP. Ak si o nich ešte nepočul(a), bude nám cťou, ak Ti ich predstavíme. Funko POP figúrky predstavujú vinylové vkusné postavičky, ktoré môžu skrášľovať nielen Tvoju zberateľskú poličku. Môžeš si ich umiestniť v podstate kamkoľvek budeš chcieť. Dôležité je, že sa Ti budú páčiť a budeš z nich mať radosť. 

História Funko POP siaha až do 90. rokov, kedy bola vyrobená úplne prvá zberateľská figúrka od spoločnosti Funko, ktorou bol Big Boy - reklamný maskot reštaurácií. Možno neuveríš, ale populárne zberateľské Funko POP figúrky dosahujú vo svete obrovské hodnoty a predávajú sa aj za tisíce dolárov. Poďme sa spoločne pozrieť na základné vlastnosti týchto krásnych figúrok a na rôzne druhy, z ktorých si môžeš vybrať. V neposlednom rade Ti predstavíme všetky momentálne dostupné zberateľské Funko POP figúrky, ktoré nájdeš v našom e-shope a ktoré si môžeš zakúpiť. 

Funko POP figúrky - čo by si mal(a) vedieť?

Tieto nádherné zberateľské figúrky zobrazujú rôzne oblasti, resp. témy, kultúry. Vybrať si môžeš z najznámejších filmových, seriálových či iných hrdinov, prípadne zo známych osobností alebo mien súčasného showbiznisu. Ako sme už spomínali, Funko POP zberateľské figúrky sú vyrobené z vinylu a dosahujú výšku približne 10 cm. Okrem toho sa delia aj na základe unikátnosti, farby, povrchu a toho, či počas noci svietia alebo nie. Veľmi významným kritériom delenia Funko POP figúrok je aj to, či ich hlava je na pružine alebo pevne nasadená (prípadná možnosť otáčania hlavy).

Každopádne, každá jedna figúrka je originálna a môže potešiť takmer každého, kto si rád dopraje radosť maličkosťou. 

Funko POP figúrky Star Wars - originálny darček pre chlapa aj ženu

Jednu z najpopulárnejších filmových ság na svete Star Wars (Hviezdne vojny) asi nemusíme predstavovať. Ak si fanúšikom svetelných mečov, rytierov jedi, droidov a rôznych planét, tak Funko POP zberateľské figúrky na tému Star Wars Ťa určite potešia. Star Wars je jeden obrovský fenomén, ktorý sa pretavil aj do POP figúrok a má medzi nimi dokonca slušné zastúpenie. 

Či už máš viac rád/rada záporákov alebo tých dobrých, v našom e-shope si určite vyberieš. Máme pre Teba pripravené tie najaktuálnejšie Funko POP Star Wars zberateľské figúrky, ktoré sa viažu na posledné filmy zo ságy Skywalker

  • Luke Skywalker

Luke Skywalker je jedna z najdôležitejších postáv v celej filmovej ságe Star Wars. Nielenže je synom slávneho Dartha Vadera, ale tiež bol učiteľom záporáka menom Kylo Ren, ktorý je jeho vlastný synovec. Luke Skywalker je jednoducho pre svet Star Wars jedinou nádejou na záchranu. U nás si môžeš zakúpiť Funko POP figúrku Lukea v pokročilom veku práve TU.

luke skywalker star wars funko pop sk zberatelske figurky

  • Kylo Ren s maskou

Kylo Ren je po smrti Dartha Vadera jeden z úhlavných nepriateľov všetkých, ktorí bojujú proti temnej strane sily. Tento mladík je jednou z hlavných postáv poslednej trilógie Star Wars a slúži vodcovi Snokeovi, ktorého však neskôr zabije. Táto zberateľská Funko POP! figúrka predstavuje Kyla Rena vo svojej maske, ktorú však neskôr odstránil. Táto figúrka poteší nielen Teba ako fanúšika Star Wars, ale aj Tvojich kamarátov či blízkych. Zakúpiť si ju môžeš TU.

kylo ren with mask funko pop sk star wars zberatelske figurky

  • Kylo Ren bez masky

Vedel(a) si, kto je predkom hlavného záporáka prvej trilógie Dartha Vadera? Okrem Lukea Skywalkera a Lei Organy je ním aj Kylo Ren. Kylo Ren svojho starého otca (Dartha Vadera) obdivuje a chce sa mu silou aspoň priblížiť. Ponúkame Ti zberateľskú Funko POP! figúrku, ktorá zobrazuje postavu Kyla Rena bez masky a s jazvou, ktorú mu spôsobila Rey. Neváhaj touto unikátnou postavičkou dozdobiť svoju poličku a objednaj ju u nás TU.

kylo ren funko pop sk star wars zberatelske figurky

  • Chewbacca s Porgom

Chewbacca je jedna z najobľúbenejších postáv v celej filmovej sérii Star Wars. Ide o tvora menom Wookie, ktorý nedokáže rozprávať a vydáva iba akési zvieracie zvuky, ktorým však jeho blízki rozumejú. Chewbacca je jednou z najznámejších postáv zo série Star Wars a táto zberateľská Funko POP figúrka Ti ho prináša spolu s tvorom menom Porg, s ktorým sa spriatelil práve v predposlednom filme Star Wars Episode VIII: The Last Jedi. Neváhaj si túto výnimočnú osobnosť objednať v našom e-shope TU.

chewbacca with porg funko pop sk zberatelske figurky star wars

Žiadnemu fanúšikovi Star-Wars nesmie újsť ani najnovšia TOP hra z dielne EA, ktorá opisuje príbeh mladého padawana Cala Kestisa. - jedného z posledných rytierov jedi. Určite zamier do nášho e-shopu, kde sa o hre na PS4 a Xbox One Star Wars Jedi: Fallen Order dozvieš viac.

Funko POP Marvel - potešia fanúšika komiksových hrdinov

Marvel je obrovským komiksovým fenoménom dnešnej doby, ktorý sa premietol aj do množstva veľmi populárnych filmov. Ak máš rád najznámejších komiksových superhrdinov zo sveta Marvel, tak Ti prinášame originálne unikátne Funko POP zberateľské figúrky, ktoré zobrazujú tých najpopulárnejších hrdinov, ktorých miluješ možno aj Ty.

  • Thor 

Určite si už o Thorovi ako o jednom z najznámejších a najpopulárnejších hrdinov počul(a). Ide o boha hromu, ktorý vlastní unikátnu mega zbraň v podobe kladiva, ktoré sa môže popýšiť špeciálnymi schopnosťami. V našom e-shope si môžeš spríjemniť svoju domácnosť s originálnou a unikátnou Funko POP zberateľskou figúrkou Marvel, ktorá zobrazuje hrdinu Thora z filmu Avengers: Endgame. Zakúp túto postavičku až dnes, lebo zajtra ju TU už nemusíš nájsť.

casual thor marvel avengers funko pop sk zberatelske figurky

  • Black Panther - T'Challa

Počul(a) si už o hrdinovi, ktorý je kráľom africkej krajiny Wakanda? Black Panther je jedným z najobľúbenejších hrdinov z úžasného sveta Marvel, ktorý sa vlastným menom volá T'Challa. Vedie svoj africký ľud, pričom jednou z jeho úloh bolo nájsť vraha svojho otca, ktorý zahynul pri bombovom atentáte. Ponúkame Ti nádherne spracovanú Funko POP figúrku Black Panthera, ktorý je oblečený v bielom kráľovskom rúchu, a zakúpiť ho môžeš TU.

black panther tchalla funko pop sk zberatelske figurky

  • Bedtime Deadpool

Deadpool patrí medzi najväčších hrdinov so zmyslom pre humor a zábavu. Aj vo svojich filmoch sa prezentuje veľmi zábavným spôsobom, čo má znázorniť aj zberateľská Funko POP Marvel figúrka, ktorá zobrazuje nášho hrdinu v župane, papučkách a s plyšákom v ruke. Doplň si svoju zbierku zberateľských marvel figúrok a vyzdob si vkusne svoju poličku. Ak si ešte nezačal(a) zbierať hrdinov z tohto výnimočného komiksového sveta, tak si myslíme, že je najvyšší čas tak urobiť. Zahájiť môžeš svoju zbierku aj Deadpoolom, ktorého zakúpiš TU

bedtime deadpool funko pop sk zberatelske figurky marvel

Aké produkty s tematikou hrdinov z Marvelu u nás ešte nájdeš?

POP figúrky Fortnite - darček pre hráča Fortnite

Fortnite je nepochybne jednou z najpopulárnejších hier súčasnosti na PS4, Xbox One, Nintendo Switch, mobilné zariadenia či PC. Je to dostatočný dôvod na to, aby sme všetkým fanúšikom v našom e-shope dali možnosť vybrať si z krásnych Funko POP Fortnite figúrok, ktoré im môžu pripomínať túto hru navždy. 

Momentálne Ti ponúkame na výber tieto Funko POP figúrky z hry Fortnite:

  • Skull Trooper

Ide o jeden z najpopulárnejších skinov, ktoré si hráč mohol v hre Fortnite zadovážiť. Skull Trooper Ti navždy bude pripomínať časy sezóny 1. Aj Tebe sa páči tento super skin? Nám rozhodne áno! Zakúpiť si zberateľskú figúrku Funko POP Fortnite Skull Trooper môžeš TU.

skull trooper funko pop sk zberatelske figurky

  • Black Knight

Opäť sa jedná o nesmierne populárny skin, ktorý si môžeš užiť iba v TOP hre Fortnite. Dúfame, že zberateľská Funko POP figúrka Fortnite Black Knight Ti bude pripomínať skvelé časy sezóny 2. Ide o skin, ktorý je kategorizovaný ako legendárny, čo znamená, že sa radí medzi kozmetické úpravy, ktoré sú známe ako najlepšie. Doplň svoju poličku o POP figúrku Black Nighta TU.

fortnite black knight funko pop sk zberatelske figurky

Zberateľské figúrky z DC komiksov

Svet Marvel mal vždy obrovského konkurenta v podobe komiksového sveta DC. DC komiksy sú typické množstvom superhrdinov, ktorí zachraňujú svet pred zločincami, kriminálnikmi či inými nepriateľmi. Snáď najznámejším hrdinom, ktorého pozná celý svet, je Batman. Okrem toho by bolo chybou nespomenúť ani postavy menom Superman, Joker či Harley Quinn

My sme si pre Teba vybrali šarmantnú Funko POP zberateľskú figúrku Catwoman. Táto postavička zobrazuje mačaciu ženu tak, ako ju môžeš poznať z animovaného seriálu Batman: Animated Series. V tomto prevedení má Catwoman na sebe sivý oblek s čiernou maskou na tvár a žltým opaskom. Myslíme si, že táto figúrka sa naozaj vydarila, nemyslíš?

Zakúpiť si túto Funko POP! zberateľskú figúrku môžeš v našom e-shope TU.

catwoman funko pop sk zberatelske figurky

Funko prináša aj filmové figúrky

Unikátne zberateľské Funko POP figúrky zobrazujú mnohé populárne postavy z tých najlepších filmových sérií. Jednou z takých je aj séria Fantastic Beasts (Fantastické zvery). Ak si túto filmovú sériu ešte nevidel(a) a zároveň si fanúšikom alebo fanúšičkou čarodejníckej filmovej série Harry Potter, tak by si si mal(a) určite Fantastické zvery pozrieť! Fantastic Beasts totižto sledujú udalosti, ktoré prebiehali pred dejovou líniou filmov Harry Potter

Jednou z najdôležitejších postáv je čarodejník menom Newt Scamander, ktorého záľubou sú okrem iného aj zvieratá v čarodejníckom svete, teda fantastické zvery. V našom e-shope nájdeš zberateľskú Funko POP figúrku Newta Scamandera, ktorý drží v ruke prútik a jeho podobizeň je z druhého filmu Fantastic Beasts s podtitulom Crimes of Grindelwald. Každý správny fanúšik čarodejníckeho sveta si určite túto figúrku obľúbi! Ak si jedným z nich, neváhaj ju objednať TU.

newt fantastic beasts funko pop sk zberatelske figurky

Funko POP figúrky aj z TOP seriálov 

Medzi tie najlepšie seriály musíme rozhodne zaradiť aj seriál Stranger Things, ktorý dosahuje výborné umiestnenia v rebríčkoch popularity. Poznáš jednu z hlavných postáv, ktorou je Eleven? Ak si fanúšikom/fanúšičkou, tak sme si istí, že ju netreba predstavovať. Ak nie, tak sme Ti možno dali dobrý námet na nový seriál, ktorý si určite zamiluješ!

Táto zberateľská Funko POP figúrka zobrazuje postavu Eleven v neľútostnom súboji proti Mind Flayerovi, úhlavnému nepriateľovi, ktorý ohrozoval nielen ju, ale aj jej priateľov. Zakúp túto figúrku a poteš svoje horlivé fanúšikovské srdce alebo sprav radosť kamarátom či známym v našom e-shope TU.

battle eleven stranger things funko pop sk zberatelske figurky

Diskusia k článku

Hodnotenia hry môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?