Funko POP! Fortnite: Skull Trooper

Funko POP! Fortnite: Skull Trooper
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Ak poznáš jednu z najpopulárnejších a najlepších hier na PS4 a Xbox One Fortnite Battle royale, tak určite vieš, že Skull Trooper predstavuje kozmetickú úpravu Tvojej postavy. Ide o jeden z najpopulárnejších skinov, ktorý si mal k dispozícii v sezóne 1, no neskôr sa dostavil aj v sezóne 6. Zadovážiť si si tento originálny ,,kostým" mohol(a) aj v hre Fortnite: Save the World.

Čo sa týka rarity, tak táto kozmetická úprava je zaradená do kategórie epic, pričom máš k dispozícii aj zelený a fialový svietiaci variant, ktoré sú dostupné pre hráčov, ktorí mali aj klasického Skull Troopera.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ak si aktívnym hráčom TOP hry Fortnite na PC, PS4, Xbox One či Nintendo Switch, tak táto Funko POP! zberateľská figúrka v Tvojej zbierke rozhodne nesmie chýbať! Kupuj Skull Troopera už dnes, pretože Ti ho môže uchmatnúť niekto iný!

Funko POP! zberateľská figúrka Fortnite: Skull Trooper môže byť vynikajúcim originálnym darčekom na narodeniny, meniny, jubileum či Vianoce, a to nielen pre fanúšika Fortnite! Poznáš niekoho vo svojom okolí, komu by sa táto zberateľská figúrka mohla páčiť? Ak áno, tak mu ju neváhaj zakúpiť!smiley

Potešiť Ťa môže aj unboxing, v ktorom si môžeš prezrieť všetky detaily unikátnej Funko POP! zberateľskej figúrky Fortnite: Skull Trooper!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?