Funko POP! Fortnite: Skull Trooper + Fortnite: Black Knight

Funko POP! sk Fortnite: Skull Trooper + Fortnite: Black Knight
Nie je skladom
31,99 €
27,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto unikátne zberateľské Funko POP! figúrky môžu zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

Funko POP figúrka Fortnite: Skull Trooper

Jednou z najobľúbenejších a najpopulárnejších hier súčasnosti je jednoznačne aj fenomén zvaný Fortnite. Ide o žáner Battle royale, v ktorom nájdeš prvky strieľačky,a  zároveň aj sandboxu. Fortnite sa preslávil aj vďaka tomu, že v hre máš k dispozícii obrovské množstvo skinov (kozmetických úprav), v ktorých môžeš hrať za svoju postavu.

Jedným z najpopulárnejších skinov je jednoznačne Skull Trooper, pričom tento skin bol k dispozícii v sezóne 1 a znovu sa objavil aj v sezóne 6. V hre je táto kozmetická úprava dostupná aj v zelenom či fialovom variante a nájdeš ho aj v móde Fortnite Save The World.

Unikátna Funko POP! zberateľská figúrka, ktorú Ti ponúkame, predstavuje postavu so skinom Skull Trooper a vkusne môže zdobiť Tvoju poličku už zajtra!smiley

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Fortnite: Skull Trooper?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Funko POP figúrka Fortnite: Black Knight

Okrem Funko POP! figúrky Skull Trooper z populárnej hry Fortnite si u nás môžeš zakúpiť aj figúrku originálneho skinu Black Knight, ktorý bol známy v sezóne 2. Ide o jednu z najvyhľadávanejších kozmetických úprav v hre Fortnite, ktorá prináša unikátne čierne rytierske brnenie so svietiacimi oranžovými očami.

Skin Black Knight si mohol(a) získať v sezóne 2, pričom jeho rarita je legendary.

Ponúkame Ti preto unikátnu a originálnu zberateľskú Funko POP! figúrku Black Knight, ktorá Ti navždy bude pripomínať sezónu 2 a príjemne strávený čas pri hre Fortnite.

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Fortnite: Black Knight?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Toto kombo zberateľských Funko POP! figúrok nesmie chýbať žiadnemu hráčovi Fortnite, keďže predstavuje dva veľmi známe a populárne skiny z jednej z najhranejších hier sveta na PS4, Xbox One, Nintendo Switch, PC a smartfóny.

Objednaj tento výhodný balíček už dnes, ušetri nejaké to euro a dopraj si radosť z týchto figúrok, ktoré môžeš mať u seba už zajtra!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?