Funko POP! Game of Thrones: Tyrion Lannister

Funko POP! Game of Thrones: Tyrion Lannister 50
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Poznáš jeden z najslávnejších seriálov všetkých čias? Áno, reč je o seriáli Game of Thrones (Hra o tróny), ktorý si získal mnohých nadšencov a priaznivcov po celom svete. Aj napriek tomu, že boj o železný trón sa už skončil, ľudia spomínajú nna ikonické momenty a postavy z tejto slávnej série. 

Veľmi obľúbenou postavou, ktorá vďaka svojej múdrosti dokázala predvídať a ovplyvniť veľa udalostí, je Tyrion Lannister. Svojím vzrastom sa síce rovná polovici bežného človeka, avšak táto anomália mu bola vykompenzovaná rozumom, strategickým uvažovaním a schopnosťou predvídať činy ľudí.

Tyrion na začiatku seriálu viedol bohémsky život, užíval si bohatstvo svojej rodiny a nie každý ho mal v obľube. Časom sa však charakter tohto trpaslíka vykryštalizoval a diváci mali možnosť zistiť, že sa jedná o múdreho muža, ktorý z úst vypúšťa myšlienky dávajúce zmysel a častokrát sú aj vtipné. Najmä, ak ich hovorí pri pohári vína.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ak si si Tyriona obľúbil(a) aj Ty, dozdob si ním svoju poličku a pri pohľade na túto unikátnu Funko POP figúrku si vždy spomeň na jednu z múdrostí, ktoré tento malý veľký muž vyslovil. Ako inak, Tyrionovi v pravej ruke nechýba ani jeho elixír života, ktorým je víno.

Objednaj si originálnu Funko POP figúrku Tyriona Lannistera už dnes. Prečo? Pretože ju môžeš mať vo svojich rukách už zajtra! A tiež preto, lebo Ťa môže predbehnúť niekto iný, kto Ti posledného Tyriona vyfúkne.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?