Funko POP! Guardians of the Galaxy: Dancing Groot

Vytvoriť Produkt
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Groot je jedna z najznámejších postáv z komiksového sveta Marvel. Ide o bytosť  pripomínjúcu strom, ktorá je známa najmä z filmovej série Guardians of the Galaxy či Avengers. Groot je bytosťou z planéty X a patrí medzi druh bytostí, ktoré sú typické svojím nezrozumiteľným jazykom, ktorý spoznáš pod opakujúcou sa frázou ,,I am Groot".

Groot pôvodne prišiel na Zem s cieľom preskúmať a zajať ľudské pokolenie, avšak táto bytosť bola následne zničená. Xemnu, mimozemšťan, však spravil duplikát Groota, čo spôsobilo, že sa stal hybridom človeka a stromu. Toto je príbeh pôvodnej postavy Groota. Existuje viacero príbehov o jeho minulosti, avšak tento je originálny. 

Tancujúci Groot bol vytvorený na počesť filmovej série Guardians of the Galaxy.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl

Ak Ťa postava tejto inteligentnej bytosti zaujala, určite Ťa poteší Funko POP! figúrka tancujúceho Groota v kvetináči, ktorý sa na Teba môže usmievať aj z Tvojej poličky

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?