Funko POP! Marvel: Avengers Endgame: Thor + Black Panther: T'Challa

Funko POP! SK Marvel: Avengers Endgame: Thor + Black Panther: T'Challa
Skladom
31,99 €
27,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto unikátne zberateľské Funko POP! figúrky môžu zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Funko POP figúrka Marvel: Black Panther: T'Challa

Black Panther je jedným zo známych Avengerov, ktorých si mal(a) možnosť vidieť vo viacerých filmoch. Je pôvodom z Afriky a je vládcom kráľovstva Wakanda. Jeho skutočným menom je T'Challa a v jeho rodine sa schopnosti čierneho pantera dedia. Tieto schopnosti boli získané už pred tisíckami rokov, a to špeciálnou látkou zvanou vibranium.

Black Panther zahviezdil vo viacerých filmoch a okrem hrania nie úplne hlavnej úlohy (napríklad vo filme Captain America) si vyslúžil aj vlastný film, ktorý opisuje jeho africký príbeh a nástrahy života, s ktorými sa musel vysporiadať.

Unikátna Funko POP! zberateľská figúrka, ktorá poslúži aj ako skvelý darček pre muža, priateľa, ženu, priateľku či deti, zobrazuje tohto superhrdinu v bielom kráľovskom rúchu ako sebavedomého vládcu kráľovstva Wakanda.

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Marvel: Black Panther: T'Challa?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Funko POP figúrka Avengers Endgame: Thor

Známym hrdinom z komiksového sveta Marvel je rozhodne aj Avenger Thor. Thor je známy ako Boh hromu a výnimočným ho robí aj jeho unikátna zbraň, ktorou je kladivo s nevšednými schopnosťami. Thorovo kladivo sa stalo povestným objektom, ktorý dokázal aj nemožné! S Thorom si sa mohol(a) stretnúť vo filmoch zo série Avengers a tiež v jeho vlastnej filmovej sérii.

Ponúkame Ti originálnu Funko POP! zberateľskú figúrku Thora z filmu Avengers Endgame, ktorá ho zobrazuje v nevšednom outfite, a to v pohodlnom oblečení, šľapkách a slnečných okuliaroch. Celkovo táto postavička pôsobí veľmi komicky a pri pohľade na ňu sa Ti zaručene zlepší deň!

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Marvel: Avengers Endgame Thor?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?