Funko POP! Marvel: Black Panther: T'Challa

Funko POP! Marvel: Black Panther: T'Challa
Skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Poznáš slávneho hrdinu z komiksového sveta Marvel menom Black Panther? Vedel(a) si, že táto známa postava, svojím skutočným menom T'Challa, je vládcom afrického kráľovstva Wakanda? Ak nie, tak už vieš! Ponúkame Ti unikátnu Funko POP! zberateľskú figúrku - Black Panther - ktorý je oblečený v bielom kráľovskom rúchu a v postavení vodcu svojho afrického ľudu.

S týmto superhrdinom si sa mohol(a) stretnúť aj v rôznych iných filmoch, ktoré sú inšpirované príbehmi hrdinov z komiksov Marvel.

Jednou z priorít tohto afrického superhrdinu je pomstiť smrť svojho otca, ktorý zomrel pri bombovom útoku. Avšak či sa mu to podarilo, zistíš iba vtedy, ak si pozrieš slávne filmy o tých najznámejších hrdinoch zo sveta Marvel.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Objednaj si túto nádhernú originálnu unikátnu Funko POP! Marvel: Black Panther: T'Challa zberateľskú figúrku už dnes a poteš svojho fanúšikovské srdce! Možno sa v Tvojom okolí nájde aj niekto iný, kto by tejto originálnej figúrke nemohol povedať nie!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?