Funko POP! Marvel: Deadpool Bedtime + Avengers Endgame: Thor

Funko POP! SK Marvel: Deadpool Bedtime + Avengers Endgame: Thor
Nie je skladom
31,99 €
27,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto unikátne zberateľské Funko POP! figúrky môžu zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Funko POP figúrka Marvel: Deadpool Bedtime

Deadpool je snáď najobľúbenejším a najvtipnejším hrdinom zo sveta Marvel! Typickým je preňho hlavne jeho originálny humor, čo sa u mnohých iných hrdinov vidí iba málokedy! Pôvodne mal byť Deadpool zločincom, no tvorcovia to nakoniec prehodnotili a stal sa z neho ,,antihrdina". S Deadpoolom si sa mohol(a) stretnúť doposiaľ v dvoch filmoch, ktoré sú mu venované a mohol(a) si sa na nich poriadne nasmiať.

My sme si pre Teba pripravili parádnu vtipnú, a zároveň rozkošnú Funko POP! figúrku, ktorá zobrazuje Deadpoola pred spánkom. Má na sebe župan s vlastným logom, v ruke drží svojho plyšáka a na nohách má rozkošné papučky s jednorožcami.

Pri pohľade na túto postavičku sa každému zlepší nálada, keďže zobrazuje komického hrdinu v ešte vtipnejšom prevedení!laugh

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Marvel: Deadpool Bedtime?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Funko POP figúrka Avengers Endgame: Thor

Ak si fanúšikom Marvelu a sveta superhrdinov, ktorý prináša, tak Thora Ti určite nemusíme predstavovať! Superhrdina s unikátnou zbraňou, ktorým je výnimočné kladivo s ešte výnimočnejšími schopnosťami, je zároveň Bohom hromu a bratom záporáka Lokiho.

Funko POP! zberateľská figúrka zobrazuje Thora z filmu Avengers Endgame, pričom má na sebe nezvyčajný outfit, na aký pri ňom nie si zvyknutý(á). Dozdob svoju poličku s Thorom v civile, ktorý vyzerá veľmi pohodlne, uvoľnene a taktiež vtipne!

Aké vlastnosti má Funko POP! figúrka Marvel: Avengers Endgame Thor?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Výnimočný balíček týchto komických Funko POP! figúrok určite v Tvojej zbierke nesmie chýbať a obzvlášť, ak si fanúšikom alebo fanúšičkou hrdinov z populárneho sveta Marvel. Deadpool Bedtime a Thor z Avengerov Ti budú jednoznačne navodzovať pocit pohody, keďže obaja pôsobia nielen uvoľnene, ale aj komicky!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?