Funko POP! Marvel: Deadpool Bedtime

Funko POP! Marvel: Deadpool Bedtime
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Si fanúšikom snáď najkomickejšieho hrdinu zo sveta Marvel? Deadpool nielen zachraňuje svet, ale prináša svojim obdivateľom aj veľkú dávku humoru a zábavy! Aj Deadpool si však musí po náročnom dni odpočinúť, a preto Ti prinášame túto unikátnu Funko POP! zberateľskú figúrku, ktorá zobrazuje nášho hrdinu v župane, papučkách s jednorožcami a so svojím plyšákom v ruke.

V prípade, že miluješ filmy s Deadpoolom, táto zberateľská figúrka nesmie chýbať v Tvojej zbierke! Ak poznáš nejakého verného fanúšika tohto komiksového Marvel hrdinu, POP! figúrka Bedtime Deadpool je tým najlepším darčekom, akým ho môžeš obdarovať!

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Neváhaj objednať túto zberateľskú Funko POP! figúrku už dnes, či už pre seba alebo pre niekoho blízkeho, pretože zajtra už môže byť vypredaná! Figúrka Deadpool môže byť skvelým darčekom pre chlapa, ženu alebo pre deti, či už na Vianoce alebo k narodeninám či meninám.

Naladiť Ťa môže na unikátnu a originálnu Funko POP! zberateľskú figúrku Deadpool Bedtime aj nižšie priložený unboxing.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?