Funko POP! Marvel: Groot (Holiday)

Funko POP! Marvel: Groot (Holiday)
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

,,Ja som Groot." Tak znie jedna z najslávnejších filmových replík v populárnom komiksovom svete Marvel. Groot je veľmi inteligentné stvorenie pripomínajúce strom z druhu flora colossus, ktorého domovskou planétou je planéta X. Napriek tomu, že Groot je typický svojím intelektom pripomínajúcim človeka, jeho stavba tela mu nedovoľuje naplno prejaviť svoje komunikačné schopnosti

Všetko, čo mu telo dovoľuje, je povedať frázu ,,Ja som Groot". 

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška do 10 cm
  • materiál: vinyl

Postava Groota je jednou z najrozprávkovejších a najkrajších postáv v komiksovom svete Marvel. Získala si srdcia množstva fanúšikov vďaka svojmu veľmi unikátnemu a rozkošného vzhľadu, a to najmä v mladom veku. Tohto hrdinu Ti ponúkame aj my v podobe unikátnej zberateľskej Funko POP! figúrky, ktorá zobrazuje maličkého Groota s vianočnými ozdobami. No nie je rozkošný?

Objednaj túto originálnu Funko POP! figúrku už dnes a dopraj nielen sebe, ale aj svojim blízkym krásny darček na Vianoce, narodeniny, meniny alebo iný sviatok.

funko pop figurky sk marvel holiday groot

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?