Funko POP! Marvel: Thanos (Holiday)

Funko POP SK Marvel: Thanos (Holiday)
Skladom
15,99 €
14,99 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Videl(a) si svetoznáme filmy od MARVEL-u a podľahol(a) si šialenstvu sveta Marvel Universe? Ak áno, predpokladáme, že postavu Thanosa Ti nemusíme predstavovať.

V prípade, že si v Marveli nováčik, tak Ti radi prezradíme kto Thanos je. Ide o mocného titána, ktorý je položený do role záporáka. Jeho cieľom je vyhľadať všetky kamene nekonečna (Infinity Stones - môžeš ich vidieť na jeho ľavej ruke) a prostredníctvom nich chce dosiahnuť záchranu vesmíru. Ale ako? Tým, že vyhubí polovicu jeho populácie.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 15 cm (Thanos je vyšší než ostatné figúrky)
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava na pružine

Ponúkame Ti originálnu Funko POP figúrku, ktorá zobrazuje sviatočného Thanosa v štýlovom vianočnom svetríku. Nepohľadni jeho úsmevu, lebo to, čo vidíš, je úsmev zlomyseľnosti.

Čo by si povedal(a), keby máš túto mega Funko POP figúrku doma už zajtra? Stane sa tak, a to ak objednáš do 16:00 a ako dopravcu si zvolíš Slovenskú poštu.

Thanos Ti bude navždy pripomínať Tvoj obľúbený svet superhrdinov z komiksov od Marvelu. Nech Ti jeho úsmev spríjemní každý jeden deň.

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?