Funko POP! Marvel: Venom - Eddie Brock

Funko POP! Venom: Eddie Brock
Nie je skladom
15,99 €
14,49 €
5
51
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Ak by sme mali vymenovať aspoň jedného nepriateľa legendárneho Spider-Mana z komiksov Marvel, tak by ním bol jednoznačne Venom, mimozemšťan parazitujúci v telách ľudí. Tento mimozemšťan dokáže prežiť iba v tele hostiteľa, ktorým je zvyčajne človek. Po úspešnom prepojení a zahájení spolunažívania získava táto bytosť svoju veľkú silu a stáva sa stvorením menom Venom, pričom získava aj čiastočnú kontrolu nad svojím hostiteľským telom.

Najznámejším hostiteľom tejto mimozemskej bytosti je Eddie Brock a jeho úhlavným nepriateľom sa stáva Spider-Man, ktorého chce Venom nadobro poraziť.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava na pružine

Objednaj si túto unikátnu Funko POP zberateľskú figúrku fiktívnej postavy Venom, ktorú môžeš poznať aj z rovnomenného filmu, už dnes a teš sa z nej už zajtra!

Venom je originálnou figúrkou, ktorá nesmie chýbať žiadnemu fanúšikovi komiksových hrdinov zo sveta Marvel. Najvyšší čas dozdobiť s ňou svoju poličku!

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?