Funko POP! Star Wars: Chewbacca with Porg

Funko POP! Star Wars: Chewbacca w/Porg
Skladom
15,99 €
14,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Táto unikátna zberateľská Funko POP! figúrka môže zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ju stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Tí, čo poznajú už kultovú filmovú sériu Star Wars, určite vedia, že v nich človek spozná veľmi zaujímavé a unikátne postavy. Jednou z takýchto postáv je aj wookie Chewbacca, ktorý sa objavil takmer vo všetkých filmoch a hral dôležitú úlohu pri kľúčových misiách. Ak si sa s postavou Chewbacca nestretol(a), tak by sme Ti radi povedali, že sa jedná o tvora, ktorý nevie rozprávať. Vydáva iba akési neidentifikovateľné zvuky, ktorým jeho blízki rozumejú.

Táto Funko POP! zberateľská figúrka zobrazuje Chewbaccu z epizódy VIII, kde si našiel nových kamarátov - Porgov. Paradoxom je, že spočiatku si ich náš Chewbacca piekol na večeru, avšak postupne si k nim vybudoval pekný vzťah.

Vlastnosti Funko POP figúrky:

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Zberateľská Funko POP! figúrka Chewbacca with Porg sa môže na Teba pozerať aj z Tvojej zberateľskej poličky a spríjemniť Ti tak nekonečné čakanie na dlhoočakávaný posledný diel legendárnej sci-fi série Star Wars Episode IX: The Rise of Skywalker. Objednaj túto unikátnu zberateľskú figúrku už dnes, pretože zajtra tu už nemusí byť!

Presvedčiť Ťa o nádhere a unikátnosti Funko POP! zberateľskej figúrky Star Wars: Chewbacca w/Porg môže aj unboxing nižšie!smiley

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?