Funko POP! Star Wars Kylo Ren s maskou a bez masky

Funko POP! SK Star Wars Kylo Ren s maskou a bez masky
Nie je skladom
31,99 €
27,49 €
5
52
Kategória:

ZÁRUKA: 24 mesiacov

DORUČENIE: Tieto unikátne zberateľské Funko POP! figúrky môžu zdobiť Tvoju poličku už nasledujúci deň, ak si ich stihneš objednať do 16:00 hod. a ako dopravcu zvolíš Slovenskú poštu.

 

Funko POP figúrky Kylo Ren

Ak si mal(a) možnosť vidieť najnovšie filmy zo slávnej filmovej série Star Wars, tak meno Kylo Ren Ti určite niečo hovorí. Ide o záporáka, ktorý slúži temnej strane sily tak, ako jej slúžil jeho starý otec Darth Vader. Kylo Ren je totižto synom Hana Sola a Lei Organy a do tajov umenia rytierov Jedi ho zasvätil Luke Skywalker, jeho strýko.

Aj napriek tomu, že Kylo Ren neustále bojuje so svojimi citmi, dokázal zabiť svojho vlastného otca, známeho pilota Hana Sola. Avšak nezabíja len tých dobrých, aby dokázal, že je krutý a zlý, ale zabil dokonca aj svojho ,,vodcu" Snokea.

My Ti ponúkame Funko POP! figúrky, ktoré zobrazujú postavu Kyla Rena tak, ako si ho pamätáš z epizódy VII (s maskou) a z epizódy VIII (bez masky). To, či si svoju masku nasadí aj v epizóde IX s názvom Star Wars: Episode IX: The Rise of Skywalker, sa dozvieš už 20. decembra 2019, kedy sa tento film dostaví na filmové plátna.

Neváhaj si spríjemniť čakanie na posledný diel slávnej ságy Star Wars s krásnymi zberateľskými Funko POP! figúrkami!smiley Tieto originálne zberateľské Funko POP! figúrky môžu byť krásnym darčekom nielen na Vianoce pre muža, ženu a deti!

Aké vlastnosti má Funko POP! Star Wars Kylo Ren figúrka s maskou?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Aké vlastnosti má Funko POP! Star Wars Kylo Ren figúrka bez masky?

  • výška približne 10 cm
  • materiál: vinyl
  • Bobble Head: tancujúca hlava - hlavou je možné hýbať

Podobné produkty

Hodnotenie

Hodnotenia môžu písať iba užívatelia Gameroom.sk
Ako to funguje?